Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
a propo ceramik wszelakich

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłosz

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 9:53 pm    Temat postu: a propo ceramik wszelakich Odpowiedz z cytatem

hej, tak się zastanawiam czy nie dało by się tutaj w skrócie, albo punktach paru wykreślić cech, plusów i minusów poszczególnych ceramik na rynku naszym, a nawet samym sprostowaniu ile ich jest.

większość z nas pracuje na 1 konkretnej, wiec porównania nie mają żadnego, a kupować tak z ciekawości jest mało opłacalne. Za to niektórzy pracowali już na kilku i mają co porównywać.

dodatkowo niektóre ceramiki mają jakieś konkretne właściwe tylko sobie warstwy, proszki itp, których w innych się nie uświadczy.

co wy o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek121

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy co umiesz ,co chcesz osiagnac no i ile za to dostaniesz, czyli jesli porcelan nie robi problemow latwo sie napala i wyglada naturalnie to jet ok
ja uzywam Noritake na metal( staram sie unikac metalu) jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Miłosz

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale niektóre ceramiki maja jakies rodzaje luster itp ktorych inne nie posiadaja i vice versa...
do mnie ostatnio zadryndał pan z propozycja nowej cery :] ze ma tylko 4 brzegi sieczne a nie 16 Razz (moja Vintage MP tyż ma 4 xD )

same superlatywy i blyskawiczna praca :] pytan sie skad ta ceramika, a no z tej i tej firmy, a ja, skąd ta firma, a z chin, ale jest super i ma wszelakie certyfikaty :]

cena w sumie śmieszna, bo chyba 40zł za 15g dentyny, na youtubie niby ok wyglada xD ale jakos mnie to nie przekonuje
Powrót do góry
Darek D.

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno mnie tu nie było ... znaczy na forum Smile

Również odebrałem telefon od tego pana i nawet dałem namówić się na zestaw startowy. Jednak w czasie rozmowy telefonicznej nic mi nie powiedział , że ceramika jest made in China. Jakoś straciłem ochotę na próby tego produktu... Może jednak ktoś już próbował? Pędzelki zaczynają świecić? Pryszcze na języku się pojawiają?
Pan ma jeszcze dzwonić do mnie bo jak powiedział jest bardzo namolny ... Poproszę go wtedy o certyfikaty Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: