Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy polecacie ten środek do wybielania zębów w domu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztoff

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 2:25 pm    Temat postu: Czy polecacie ten środek do wybielania zębów w domu? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, nie stać mnie na profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym. Szukam środka do wykonania tego zabiegu w warunkach domowych. Czy ten środek byłby dobry http://alegratka.pl/ogloszenie/wybielanie-zebow-ibright-22661990.html?h=7582d551dc8173d5?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zębatka

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj się o ten produkt Pani Wiceprezes Anny Lelli

Słowa wytrychy:
Cytat:
iBright przetestowany i polecany przez lekarzy!
Laughing

recenzje - mnie najbardziej podobają się te, gdzie użytkujący osobiście już kilku "wybielaczy" stawiają na pierwszym, na drugim, na trzecim... miejscu. Po kilku sesjach takiego wybielania całkiem możliwe, że nabierzesz nowych umiejętności np. takich jak chodzenie po ścianach, aspirynkę łyknij wtedy to pomaga - tak mawia lekarz lub farmaceuta.

Serio, moim zdaniem najlepiej zrobisz jak napiszesz takie zapytanie do Pani Wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej... Jeszcze kilka miesięcy temu nie było wiadomo co polecać. Laughing

http://www.nil.org.pl/__data/assets/pdf_file/0009/86769/KS-49-12-prof.-J.-Stopa-produkty-do-wybielania-zebow.pdf

Wink

sorki, ale osobiście nie znam tego produktu.
pozdrawiam,
Szczerbatka

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam Białą Perłę. Kosztuje ok 80 zł i można ją nabyć w aptece Smile Robisz sobie szyny, wciskasz żel i w zależności jak bardzo masz wrażliwe zęby trzymasz kilka godzin. Jak dasz radę możesz z nią spać, chociaż ja bym wolała rano nie wstawać Confused Confused
Powrót do góry
krzysztoff

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako tako nie stwierdzono u mnie nadwrażliwości zębów, ale od wielu lat mam wyraźne odwapnienia. Dlatego wolałbym się upewnić, że zamiast wybielić zęby nie zrobię sobie jeszcze większej krzywdy. Jeśli w opisie widnieje "najsilniejszy środek czyszcząco-polerujący" http://alegratka.pl/ogloszenie/eucryl-pasta-do-zebow-wybielajaca-nalot-20424671.html?h=498d364576789840 to unikać takich preparatów?
Powrót do góry
Philippe

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie stawiam na stopniowe i regularne działania, jakoś zawsze omijałem różne cudowne środki z daleka Razz Stosuję pastę blanX od dłuższego czasu i widzę, że kolor zębów się poprawił. Oprócz tego oczywiście płyny, nitki i inne niezbędne osprzętowanie Wink

Zapraszam na mój funpage:
https://www.facebook.com/pages/Like-My-Smile/1544568615809814?ref=hl
Powrót do góry
kondzio65

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybielam tylko u swojego stomatologa. Fakt, że wychodzi drożej, ale po używaniu wszystkich domowych specyfików męczy mnie strasznie nadwrażliwość Sad
I potem pomogła mi chwilówka na dowód i było wszystko super i w ogóle - http://chwilowkanadowod.biz.pl

Ostatnio zmieniony przez kondzio65 dnia Wto Lis 15, 2016 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
rozyczka01

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma skutecznych domowych sposobów na wybielenie zębów.
Powrót do góry
Miłosz

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się mylisz :]

jeden lekarz ,,sprzedał" Wink mi cynk o myciu zębów sodą oczyszczoną (ale bez przesady z ilością i częstością) oraz plukać jame ustna woda utlenioną.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: