Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Może kogoś to zainteresuje .
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kilden

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz mówię (piszę) .Wara wszystkim od tego co robię na swoim prywatnym terenie z roślinnością szeroko rozumianą .Jest to moja roślinność ,sam ją zasadziłem i sam decyduję kiedy ją unicestwić. Moje prawo.

Lasów państwowych nie wycinam,bo nie mam do tego prawa.
Liście Zębatko jak sobie spadają od wielu lat, to tak sobie leżą i gniją , zresztą nie wiem co się tam u nich dzieje.
Jednakowoż wiem ,że prawo zakazuje mi je spalać,czego oczywiście nie robię . Powodowany jestem również wieloma zaleceniami organizacji pozarządowych,które wykazują ogromną dbałość o ochronę środowiska w naszym kraju i zawsze ich uwagi stawiam sobie za cel na przyszłość. SmileSmileSmile

Ale teraz pofantazjujmy

Gdyby ktoś miał 1 ha lasu w np. pasie nadbałtyckim ,który ochoczo kupi inwestor (deweloper) po wyrębie za przyzwoite pieniądze ,to tylko naiwniak nie zerżnie i nie sprzeda.

Ale co innego to , to kiedy taki hektar lasu kupić , żeby go potem zerżnąć i sprzedać.

A to wiedza tajemna

Smile

P.s.
Idąc za tokiem rozumowania koleżanek i kolegów z forum skłonię się do zasadzenia drzewa w mojej pracowni i o prawnych efektach zerżnięcia tego drzewa poinformuję za jakieś20 lat.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zębatka

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilden napisał:
Wara wszystkim od tego co robię na swoim prywatnym terenie ...

A to ciekawe co piszesz Kildenie. Laughing

Powiem Ci, że gdy co roku jakiś ( nie będę się wyrażać) myśliwy właził mi na teren by ustrzelić siedzącą na wodzie kaczkę ( czego nie wolno mu robić bo do kaczek to tylko gdy w locie są)
ale jemu się wydawało, że mu wolno bo siedzi w krzaczorach i go nikt nie widzi. To gdy taki s... znalazł się na moim terenie to mogłam go przegonić.

A teraz Kilden taki sk.... może wejść na mój prywatny teren i nie poniesie żadnych konsekwencji prawnych gdy nie będzie chciał go opuścić. Nie dość że śmiejąc mi się w twarz powie, że on stąd nie wyjdzie, Laughing to gdy psy moje będą chciały mu wygryźć dziurę w dupie to kto wie może i nawet mi je odstrzeli.

Ekstra nie?
Dalej Ci się wydaje, że coś jest Twoje?

Nawet będę mogła zostać ukarana mandatem za utrudnianie strzelania do kaczek.
Laughing
http://www.newsweek.pl/polska/mysliwi-i-polowania-w-polsce-zmiany-w-prawie-lowieckim,artykuly,397318,1.html

Proszę Cię Kilden...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
kilden

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie Zębatko trzeba intensywnie walczyć o nienaruszalność własności prywatnej.

A jak ?

Sama wiesz jakie są prawne możliwości i wszyscy wiedzą.
Powrót do góry
wojtek121

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zebatko jesli jest na twoim terenie z bronia to niechybnie terorysta bedzie wiec z uwagi na wlasne bezpieczenstwo odstrzel dziada Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zębatka

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek121 napisał:
odstrzel dziada Wink

Laughing Laughing Laughing

Tak, chyba z procy
kilden

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zębatka pewnie by chętnie odstrzeliła nawet z kałacha a nie z procy,ale nasze " prawo " nie pozwala na to żeby intruza na własnym terenie nawet kopnąć w dupę.

Oskarży cię o brak poszanowania swojej dupy . A niektóre organizacje to nawet nazwą cię nazistą,faszystą,ksenofobem i nietolerancyjnym gnojkiem ciemnogrodzkim w moherowym berecie.
... bo kopanie w dupę to brak szacunku i agresja fizyczna nie tolerowana obecnie w UE nawet wobec intruza i jego dupy.
Wojtek nie siej zamętu

Wink
Powrót do góry
wojtek121

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ciemnogrod to polecam bron czarnoprochowa , myslalem ze jak POlskie wladze sie zmienily to mamy wieksze prawo do obrony wlasnych 4 liter ,naszej rodziny i majatku jaki udalo sie nam zdobyc pomimo usilnych staran skarbowki
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek
Nadal siejesz niepoprawne treści.

Pomimo zmiany władz w temacie dostępu do broni nic się nie zmienia. Pewnie nas obywateli władze mają za ćwoków ,którzy (jak se kupiom pistoleta to się postrzelom albo co inne) broni mieć nie powinni. Możliwe jednak ,że przyczyny tego stanu rzeczy są zupełnie inne. Ale to temat szeroki i na długą dyskusję.

A w ciemnogrodzie proca pewnie jest bardziej skuteczna niż broń czarnoprochowa Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, no Wojtek słuchaj Kildena.
Zobacz, właśnie przed chwilą przeczytałam.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wroclaw-22-latek-skazany-na-cztery-miesiace-za-wpis-na-Facebooku,wid,18723885,wiadomosc.html

Uważaj, bo mogą Cię tu ściągnąć z tej Anglii.

Wink
Tu naprawdę nie ma już żartów.
kilden

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek

Reżim panujący w naszym kraju jednak nie jest aż tak wszechogarniający, żeby kontrolował łamy Zgryzu w Tematach bieżących.

Laughing Laughing :lol

Wink
Powrót do góry
wojtek121

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to dyktatura nie jest zla dla Polski . Gorsza jest pseudo demokracja swinek walczacych o dostep do chlewika. Pewnie dlatego w Polsce placi sie tak wysokie podatki bo chlewik walczy o jak najwyzszy standard chlewika a nie Polski. No to powiedzialem co mysle , pewnie teraz bede mial darmowy pbilet do Polski Smile
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darmowy bilet to pewnie za jakiś czas dostaniesz od pani Theresy May.

Powrót do góry
adamas

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=g-pl_1iMPl8

....lalalala już jest wiosna
..............dłuższe dnie
................kwiaty rosną
.................. NIE ?

Laughing Laughing

Pozdrawiam wiosennie.
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Adamas Very Happy właśnie miałam zaproponować jakiś wiosenny klimat po tej ciężkiej zimowej dobrej zmianie.
Czas na wiosenną dobrą zmianę. Laughing

A propos darmowych biletów i wiosny to np. w Płocku...
http://transinfo.pl/w-plocku-rozdaja-bilety-na-wiosne_more_92495.html

LaughingLaughingLaughing

w sumie smutne to.
Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: