Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Trwa nabór do Studium Techniki Dentystycznej w Płocku
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezione na podanej stronie szkoły ciekawostki:
Cytat:
Prywatne Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego istnieje od 1989 roku.

Cytat:
Studium Techniki Dentystycznej w Płocku jest jedną z pierwszych w regionie niepublicznych, specjalistycznych szkół policealnych posiadających uprawnienia szkoły publicznej od 1981 roku.

Czy to jest wciąż mowa o tej samej szkole, czy całkiem różnych uczelniach?

oraz to:
Cytat:
student otrzymuje tytuł technika protetyki co daje mu możliwość pracy w gabinetach dentystycznych

Precyzyjniej byłoby użyć słowa "kupuje", zamiast "otrzymuje" (ale to tylko przecież taki drobny szczegół). Poza tym co to za tytuł - technik protetyki??? A kto to w ogóle jest ten "technik protetyki" i co niby miałby robić w gabinecie dentystycznym? Myć łyżki wyciskowe, sprzątać rozsypane masy, czy może coś jeszcze?...

Zębatka napisał:
A czy Wy koledzy przypadkiem nie kończyliście tej drugiej szkoły polecanej przez ZSEN i organ prowadzący?
Wink

Ja nie. Myślisz, że mamy ku temu jakieś predyspozycje? Laughing
Zębatka

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Predyspozycje?
Oczywiście, że tak
posiadacie przecież większość cech dobrego detektywa

znajomość prawa
spostrzegawczość – umiejętność szukania małych szczegółów i faktów, które łatwo mogą przejść niezauważone. Za pomocą tych informacji, można ułożyć pewien wzór zachowań, rytuałów lub ich brak,
logiczne myślenie – jest dalszym ciągiem spostrzegawczości, gdyż po zauważeniu pewnych faktów, należy je związać w całość i wysunąć wnioski,
umiejętność nawiązywania kontaktów ( patrz. Kilden Laughing) i „wyciągania” informacji ( dalej patrz Kilden Laughing) – tu przyda się z całą pewnością wykorzystanie umiejętności mowy ciała, bardziej w celu pokazania otwartej postawy i nakłonienia poprzez stosowne zachowanie/ruchy do rozmowy, niż w celu wykrywania czy ktoś kłamie,
unikanie zadawania serii pytań. Aby uzyskać więcej informacji można skorzystać z pytań otwartych. Laughing
empatia – jakże ważna w pracy detektywa – musi on wczuwać się w to co mówią inni, musi przyjąć ich sposób myślenia, spojrzeć z ich perspektywy na rzeczywistość. Laughing

Warto podkreślić, że detektyw/ochroniarz oraz technik dentystyczny to komplementarne zawody. I tu należą się brawa dla ZSEN za umiejętność dostrzeżenia takiego związku przyczynowo skutkowego.
http://www.wczestochowie.pl/artykul/22146,pracownik-ochrony-pobil-klienta-hurtowni--bo-zle-zaparkowal-auto

I można Kilden 10 koła na miesiąc wyciągnąć ? można, przecież wszyscy wiedzą, że jedynki są najdroższe.
Wink
kilden

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak nasz nowy user " studim techniki " w Plocku gadać z nami nie chce.
Oczywiście ma takie prawo i od niego zależy z kim gada.

Oczywiście przyznaję się , że przykro i smutno jest mi z tego powodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
closer

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilden napisał:
Tak czy siak nasz nowy user " studim techniki " w Plocku gadać z nami nie chce.
Oczywiście ma takie prawo i od niego zależy z kim gada.

Tak jest zawsze, jak już ktoś nowy coś napisze w TB forum to rozpętuje się gównoburza sfrustrowanych protetyków o przecinki i kropki ...
Głęboka wiedza, bezinteresowność, humanitaryzm do granic ludzkich możliwości.Wielki Syn Wielkiego Narodu. Patriota i lekarz, znakomity skrzypek. Mąż, ojciec i dziad.Profesor doktór Jerzy Klemens Werner.
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tak jest zawsze, jak już ktoś nowy coś napisze w TB forum to rozpętuje się gównoburza sfrustrowanych protetyków o przecinki i kropki ... " napisałeś Closer.

Przyznam ,że zupełnie nie kapuję o co Ci chodzi Closer ?

Może to jakoś szerzej postaraj się wyjaśnić.

Pozdrawiam
Powrót do góry
closer

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz przesadziłem z alko.

Niemniej poza tymi śmieszkami ze studium chcę przypomnieć, że uczyliśmy się w gorszych warunkach, ja chodziłem i co miesiąc płaciłem na materiały. Wiekszość kasy szkoła przeznaczała na ogrzewanie bo to było 2 piętrowe gmaszysko. Po szkole dostałem papier i byłem jak wiekszość zielony i co najwyżej odlewać modele umiałem, wzorniki i takie tam..podstawy. Szkoła mnie od technicznej strony nie przygotowała do niczego..wszystko zdobyłem u swoich pracodawców.

Więc powiedż Kilden jakiej Ty tu dyskusji oczekiwałeś?
Może merytorycznej?
Te dywagacje o szkołach, płacach to takie trochę już suchary na tym forum.

Sam lubię się pośmiać ale jakoś mnie tak depresyjnie ten nowy rok przywitał.

W każdym razie przepraszam za tą gównoburzę no i oczywiście za sfrustrowanych protetyków..nieuzasadnione i nie poparte dowodami.

Alko mnie poniosło i wygląda na to, że trochę się wyżyłem na klawiaturze.

closer-frustrat.
Głęboka wiedza, bezinteresowność, humanitaryzm do granic ludzkich możliwości.Wielki Syn Wielkiego Narodu. Patriota i lekarz, znakomity skrzypek. Mąż, ojciec i dziad.Profesor doktór Jerzy Klemens Werner.
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie Closer, nie mów , że znowu Ci akumulator w samochodzie wysiadł.
Wink
closer

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzej Sad
Sprzęgło, alternator, chłodnica. A na sylwestra musiałem dojechać 200 km.
A mówili: "nie kupuj pan alfy, z warsztatu pan nie wyjedziesz".
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Closer

Jest ok.

Alfę sprzedaj.

Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: