Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gips nowy ląd

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Gipsy, modele, modelowanie w wosku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomkiel

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 9:51 pm    Temat postu: gips nowy ląd Odpowiedz z cytatem

Pracuje ktoś na gipsach z nowego lądu? Szybko wiążą, tylko zolty kolor za malo zywiuszczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
closer

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko wiążą? Chyba przedszkolaki sznurówki za pierwszym razem..35 minut wiązanie żółtego 3 klasy i coś koło 30 min gips 4 klasy..nie wspomnę o zbąblowanych modelach, o których już pisałem w innym temacie. W sumie 30 kg gipsu 4 klasy do zwrotu i już nigdy więcej takiej tandety. Podkreślam , że to moje subiektywne zdanie poparte doświadczeniem. W porównaniu z Gildurem 3 klasy żółtego i Fuji rockiem lub Pico quadro rockiem 4 klasy to jak ..no w sumie to szkoda porównywać...brakuje skali.
Powrót do góry
Miłosz

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam próbki :] troche poodlewałem i problemów nie stwierdzam żadnych. tylko kolory wyblakłe troche
Powrót do góry
closer

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy dostałem próbki też było wszystko ok natomiast po zamówieniu 2 worków gipsu 4 klasy w kolorze szampańskim zaczęły się schody. worki były z różnych partii produkcji. żółty gips 3 klasy wiązał długo jak już wspomniałem. cena była kusząca ot co.
Powrót do góry
Miłosz

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to cfaniaki xD
Powrót do góry
tomek.h33

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 9:37 am    Temat postu: Polskie Gipsy z Nowego Lądu Odpowiedz z cytatem

Witam,
W Nowym Ladzie coś się zmieniło zauważam poprawiona jakość!!!
Moim zdaniem gipsu jakością nie odbiegają od gipsów konkurencyjnych ( Niemieckich)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Gipsy, modele, modelowanie w wosku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: