Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OIL-Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 8:55 am    Temat postu: II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne Odpowiedz z cytatem

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza na II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne, które odbędą się w dniach 17 – 18 czerwca 2016 roku w Jachrance k. Warszawy

Za udział w szkoleniu przysługuje 18 punktów edukacyjnych!

Więcej informacji na stronie OIL w Warszawie >>
http://www.oilwaw.org.pl/wydarzenie/ii-mazowieckie-spotkania-stomatologiczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby którykolwiek z techników dentystycznych był zainteresowany pobytem w hotelu Warszawianka w Jachrance (myślę że warto), uprzejmie informuję, iż nie musi brać udziału w żadnym szkoleniu przeznaczonym dla dentystów, za 600 zł za osobę. Pokój 2 osobowy Superior w tym hotelu w okresach promocji można bez problemu zarezerwować (z wypas śniadaniami i nieograniczonym wstępem na baseny i do strefy Spa) za 300 zł (czyli po 150 za osobę/dobę). Wink
OIL-Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrasz napisał:
Gdyby którykolwiek z techników dentystycznych był zainteresowany pobytem w hotelu Warszawianka w Jachrance (myślę że warto), uprzejmie informuję, iż nie musi brać udziału w żadnym szkoleniu przeznaczonym dla dentystów, za 600 zł za osobę. Pokój 2 osobowy Superior w tym hotelu w okresach promocji można bez problemu zarezerwować (z wypas śniadaniami i nieograniczonym wstępem na baseny i do strefy Spa) za 300 zł (czyli po 150 za osobę/dobę). Wink

Zamieściliśmy ten komunikat, wierząc, że na tym forum znajdą się osoby zainteresowane udziałem w tym szkoleniu, także stomatologowie.

Pozdrawiamy
Smile
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protetyki i ortodoncji w programie szkolenia jest niewiele (z trzech sal i dwu dni, naliczyłem w sumie raptem 3 godziny wykładów), a właśnie te działy stomatologii, jak śmiem podejrzewać, znajdują się głównie w kręgu zainteresowań osób odwiedzających to forum. Oczywiście zawsze może się tu zabłąkać jakiś dentysta "od dzieci" lub innej specjalizacji i przeczyta ten komunikat. Kogoś może również (dla przykładu) fascynować wiedza jak zadbać o własny kręgosłup. Dlatego oczywiście nie mam nic do tego, czy to ogłoszenie tu jest, czy go nie ma, ani też czy cena za szkolenie jest za wysoka lub za niska.
Pomyślałem sobie tylko, że gdyby ktoś z techników miał jednak ochotę się tam wybrać na to spotkanie, będzie miał bardzo dużo wolnego czasu. Jeśli zechce go wykorzystać na pływanie lub degustację, może zrobić to równie dobrze w innym terminie. Może straci coś na nieposzerzonej wiedzy lub uroczystej kolacji w otoczeniu szeregu lekarzy dentystów i pozostałych stomatologów, ale zaoszczędzi odrobinę grosza.

Pozdrawiam również wszystkich czytających z przymrużeniem oka. Very Happy Wink
piotrasz

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jestem zbyt wścibski, ale bardzo zainteresował mnie fragment publikowany pod spodem formularza zgłoszeniowego, a mianowicie:
Cytat:
Osoby uczestniczące w bezpłatnych lub częściowo odpłatnych kursach / konferencjach organizowanych przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie, w świetle obowiązujących przepisów (art.11 ust.1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. tj. z tytułu nieodpłatnych świadczeń zakwalifikowanych do innych źródeł, o których mowa w art.20 ust.1 wyżej powołanej ustawy) osiągną określoną korzyść majątkową.
Tym samym orzecznictwo stoi na stanowisku, że bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach stanowi dla tych osób konkretny wymiar finansowy, gdyż bezpłatne uczestnictwo nie spowoduje uszczuplenia ich majątku, do którego musiałoby dojść gdyby osoby biorące udział w szkoleniu zobowiązane były do pokrycia kosztów tego uczestnictwa, uiszczona opłata wpisowa na kurs/konferencję pomniejszy opłatę za uczestnictwo w kursie/konferencji przypadającą na jednego uczestnika.

Wobec powyższego, u osób biorących udział w bezpłatnych lub częściowo odpłatnych kursach/konferencjach powstaje przychód w rozumieniu art.11 ust.1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych tj. z tytułu nieodpłatnych świadczeń zakwalifikowanych do innych źródeł, o których mowa w art.20 ust.1 wyżej powołanej ustawy.

W takim przypadku na Izbie ciąży obowiązek sporządzenia dla tych osób informacji PIT - 8C.

To ciekawe... Przyznam, że wcześniej o tym nie wiedziałem. Czy podaną zatem kwotę 600 złotych należy rozumieć jako niepełną, czyli dofinansowywaną jeszcze przez OIL w Warszawie?
Zębatka

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
orzecznictwo stoi na stanowisku, że bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach stanowi dla tych osób konkretny wymiar finansowy, gdyż bezpłatne uczestnictwo nie spowoduje uszczuplenia ich majątku, do którego musiałoby dojść gdyby osoby biorące udział w szkoleniu zobowiązane były do pokrycia kosztów tego uczestnictwa

Cytat:
u osób biorących udział w bezpłatnych ... kursach/konferencjach

Wystarczyło nazwać taki kurs np. "aktywizacja zawodowa". Z tego co pamiętam to za taki kurs nawet nie wolno brać pieniędzy.
miczman
Site Admin

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

was to, qrde chyba nikt nie zaprasza na imieniny...... Laughing wszystkich gości wystraszycie.. ech, prosiłem , mówiłem nie straszyć mi reklamodawców.

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
krocodyl

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 3:24 pm    Temat postu: Re: II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne Odpowiedz z cytatem

OIL-Warszawa napisał:

Zamieściliśmy ten komunikat, wierząc, że na tym forum znajdą się osoby zainteresowane udziałem w tym szkoleniu
Smile

Za udział w szkoleniu przysługuje 18 punktów edukacyjnych!

Czy osoby po szkoleniu otrzymają stosowny certyfikat .
Miło byłoby mieć coś takiego na ścianie w pracowni Laughing
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz super gość miczu,

Dzięki uprzejmości OIL w Warszawie zdobyłem już bardzo cenną wiedzę, iż raczej nie powinienem brać już nigdy więcej udziału w bezpłatnych konferencjach i kursach, gdyż według przepisów prawa podatkowego zaniżyłbym teoretycznie swój przychód, a tym samym naraził na szwank skarb państwa.

Teoretycznie zawsze mógłbym domagać się od organizatora darmowego eventu, wystawienia PIT 8-C. Jakoś nie przypominam sobie jednak abym kiedykolwiek takowy otrzymał, a "darmowych" szkoleń ileś tam się już zaliczyło. Imienin z resztą też.

Aby zatem nie zostać posądzonym o nieuczciwe praktyki, uczciwie należałoby zaprzestać udziału w spotkaniach, których organizatorzy nie zapewnią nas, iż obok pięknego certyfikatu otrzymam również PIT 8-C. Oczywiście nie dotyczy to OIL w Warszawie.

Zapewne na placu pod hotelem zostaną zaprezentowane w jednym miejscu najnowsze modele BMW, Audi, Mercedesa, Infinity, Land Rovera, Lexusa, czy innego Jaguara. Chcąc przymierzyć się w salonach do nich z osobna, trzeba byłoby się jednak sporo najeździć i nachodzić. Mało tego, ze smyczą szkolenia OIL na szyi będzie można wsiąść do wszystkich samochodów nawet w kostiumie kąpielowym.

Nikogo więc nie miałem zamiaru wystraszyć, wręcz przeciwnie uważam, że pobyt w hotelu Warszawianka jest jak najbardziej godny polecenia. W jakim terminie? To już każdego z nas jest indywidualna sprawa. Wink
Zębatka

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zostaną zaprezentowane...

piotrasz napisał:
najnowsze modele BMW, Audi, Mercedesa, Infinity, Land Rovera, Lexusa, czy innego Jaguara.

... to kicha. Teraz na topie jest Tesla.
Wink
piotrasz

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zębatka napisał:
Teraz na topie jest Tesla.

Wybacz, ale skoro ja o tym nie słyszałem, sądzę że ten news nie dotarł jeszcze do znacznej części naszego polskiego grona osobistości stomatoniecałkiemlogicznych, do których mam (bez)czelność siebie również zaliczyć.

Btw. Natychmiast zaczynam nadrabiać wszelkie zaległości. Wink
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2016 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrde, chodzi mi poglowie jakes spotkanie( konferencyja, meeting etc.) Pod szyldem forum zgryz ale tak na powaznie coby nie popelniac bledow innych organixatorow. boje sie tylko ze.....nikt nas nie kocha i nie przyjedzie....

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
piotrasz

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczman napisał:
nikt nas nie kocha i nie przyjedzie....

Kocha, kocha...
A jak jeszcze nie kocha, to pokocha.

Wystarczy, że ogłosisz iż będziesz rozdawał darmowe próbki past do zębów, same zęby, plastikowe zwieraki, jedno (czytaj "wielo") -razowe kubki, szczoteczki, baloniki etc. Sam się zdziwisz jak wielką miłością zapała do forum spora ilość osób - nawet tych, których byś o oto nie podejrzewał. Jakby co, aby ułatwić im kierowanie uczuć we właściwą stronę, mogę udostępnić parę pudełek zębów (Made in USSR), za całkowitą darmochę + do każdego zęba PIT-8C.

Właściwie po co o tym piszę, skoro wiesz to na pewno dużo lepiej ode mnie? Wink
wojtek121

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chetnie przyjade ale milosci nie obiecuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adamas

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........... ja Was KOCHAM <3 Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: