Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pogrzeb ( w ) izbie....
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miczman
Site Admin

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 5:39 pm    Temat postu: pogrzeb ( w ) izbie.... Odpowiedz z cytatem

z poprzedniego wątku zaczerpnięta informacja o krytycznej sytuacji izby GTD skłoniła mnie do zerknięcia do ichniejszego page'a . faktycznie; łabędzi śpiew prezesa w postaci rozpaczliwego apelu do techników ... no właśnie .. o co, tego już nie bardzo rozumiem, skłonił mnie do refleksyjy i zadumy. bo faktycznie sytuacja dość kłopotliwa gdy stowarzyszenie nie ma członków co by aktywnie w nim uczestniczyli. jednakże nie mogę się oprzeć takim przemyśleniom w stylu:

1. kiedyś pozwoliłem sobie na uwagę , chyba nawet na tym forum , ze największym "złem" jakie dostrzegałem w oddziaływaniu izby jest wytworzenie podziału wśród naszej grupy zawodowej na "naszych" i tych co "nie z nami" .polaryzacja, skłócenie, rozwarstwienie ..wpisz co uważasz.dzisiaj apelowanie do WSZYSTKICH techników o aktywne wspieranie oraz udział w działaniach izby uważam za , delikatnie rzecz biorąc, niestosowne.ale...

2. potrzebę istnienia organizacji zawodowych nieraz omówiliśmy na tym forum przy różnych okazjach. z różnym też wnioskiem. dzisiaj czytam na stronie ze izba tak potrzebna i wręcz nieodzowna dla szczęśliwego bytu techników ma się źle i GROZI zamknięciem i rozwiązaniem.
czy poza wyczesaniem kasy od naiwnych baranów za niepotrzebne świstki i certyfikaty izba może się pochwalić JAKĄKOLWIEk inną aktywnością na polu robienia dobrze technikom.przecież taka autoreklama byłą by najlepszym argumentem za tym o co teraz prosi...

3. izba pisze że ma 400 (sic) członków. hmm, skromnie ... i rości sobie prawa do reprezentowania naszej grupy zawodowej i bredzi ustami autora tego apelu o jej należnym miejscu przy stołach rozmów z NFZ,ONZ, UNESCO, ISIS i kimkolwiek więcej ...

Forum zgryz ma ponad 3 tys zarejestrowanych użytkowników. niech nawet 50 % byłoby nieaktywnymi technikami, a tak nie jest, ale pozwalam sobie na obrazowe porównanie ... to jakie miejsce należy się i przy jakim STOLE reprezentacji tego forum ??

super gość miczu

ps. ostatnio musiałem komuś odpowiedzieć ze forum nie jest organizacją i nie wystawie potwierdzeń uczestnictwa. może się myliłem...? Wink

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
closer

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Chcąc uwrażliwić środowisko zawodowe Techników Dentystycznych na skutki takiej sytuacji, uświadamiamy, że bez takiej organizacji gospodarczej Grupa Zawodowa Techników Dentystycznych nie istnieje i nie ma żadnej mocy sprawnej zaistnieć choćby jako partner do rozmów z NFZ."

A może wspólnym celem będzie uwolnienie zawodu dentysty Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zębatka

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

Ty sobie tu Closer żarty robisz, a pogrzeb to poważna sprawa.
Miczman chyba chciałby nam coś więcej powiedzieć i bardziej rozwinąć temat.
Wnioskuję to z tego ale

Cytat:
dzisiaj apelowanie do WSZYSTKICH techników o aktywne wspieranie oraz udział w działaniach izby uważam za , delikatnie rzecz biorąc, niestosowne.ale...

closer

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

400 członków szacownego Igtd przełknie niedługo gorzką pigułę w postaci zapłaciłem i na c**j mi to było, ale jak słusznie wyraża to Piotrasz "Jeśli myślicie, że którakolwiek z organizacji zrzeszających techników dentystycznych w Polsce działa w Waszym interesie - to... nikt nie zabrania Wam myśleć."
Mimo, że jestem człowiekiem małej wiary to wciąż czekam na chwilę gdy coś się w tym temacie ruszy.
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy zauważyliście, że zmienił się prezes izby, o czym nikt do dziś nie raczył poinformować na ich stronie. Towarzystwo bawi się wspólnie dalej razem z izbą, życząc jej udanych obrad.

Show must go on...

Ostatnio zmieniony przez piotrasz dnia Pon Lis 09, 2015 11:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zębatko

Miczman napisał.. cyt " wspieranie oraz udział w działaniach izby uważam za , delikatnie rzecz biorąc, niestosowne.ale... " .... i pozostawił to ALE ,byśmy(jako userzy ForumZgryz) to zdanie jakoś dokończyli.

Będę pierwszy

ale.. na jakiś wieniec należało by się złożyć i mowę pożegnalną dla prezesa wyfasować.

NIEAKTUALNE - po poscie Piotrasza
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Kilden. Nie wiadomo dla kogo miałaby być ta mowa. Obecny prezes będzie zapewne musiał posprzątać po swoim poprzedniku.
closer

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wierzę Polskie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Wspomina o takich rzeczach a w Krakau cisza..smog ich pewnie otępił. Nadzwyczajne Walne Rozebranie już za 2 tygodnie..ale emocje Embarassed
Powrót do góry
closer

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie przypomnę szał z certyfikatami to mnie krew zalewa Evil or Very Mad
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie przypomnę, gdy poprzedni PRESEZ obrócił w ciągu zaledwie kilku dni interpretację "dyrektyw unijnych" o 180 stopni, to jeszcze do dziś mnie bierze.
closer

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pohybel.
Ale stary Prezes dalej wisi na oficjalnym zdjęciu rady jeno nieco z tyłu.
PRESIDENT.
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, to kto teraz dowodzi izbą ?? to ja już głupi jestem ze przeoczam takie wydarzenia w branży...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
closer

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezidą to teraz Pan Bernard Polaczek (były członek Sądu Koleżenskiego IGTD ). Pan Polaczek ma pracownię z Zakopanym.

A i jeszcze taki kwiatek w apelu na stronie IGTD:

" Dnia 11.09.2015r w Poznaniu odbyło się Zebranie Walne Wyborcze IGTD.
Niestety zostało ono niezauważone a wręcz w naszym odczuciu zignorowane przez środowisko zawodowe Techników Dentystycznych, a w szczególności przez ponad 400 zdeklarowanych członków IGTD."

Z przykrością przyznaję, że zignorowałem bo niezauważyłem Laughing jak część środowiska.
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec świata.... Benio się dał wmanewrować w takie szambo...

a poważnie, przyznam ze szczena lekko mi odpadła. Znam tego Pana od długiego czasu i wiem jak sympatycznym i bezkonfliktowym jest osobnikiem. Tym samym niemałym zaskoczeniem jest jego chęć do aktywnego działania w ramach organizacji która w obecnej chwili ..hmm..jakby to powiedzieć ..dobrej prasy nie ma. ale cóż,...

Tym niemniej :

SKŁADAM WE WŁASNYM IMIENIU ORAZ TYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM , KTÓRZY WYRAŻAJĄ PODOBNE ZDANIE, ŻYCZENIA OWOCNEJ PREZESURY I ZDECYDOWANIE WIĘKSZYCH SUKCESÓW NA POLU ROBIENIA TECHNIKOM DOBRZE.

BENIO, JESTEŚ TU MILE WIDZIANYM GOŚCIEM!

super gość miczu

Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczman napisał:
chęć do aktywnego działania

super gość miczu, a skąd wiesz iż Benio nie został wyznaczony do zgaszenia światła? Może przez swą "sympatyczność" i "bezkonfliktowość" najlepiej pasuje do tej roli?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: