Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rusza szkoła ceramiki Nassera Shademan'a w Polsce !
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krocodyl

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilden napisał:
"...
Wydaje mi się , że jesteśmy bardzo tolerancyjni.Powiedział bym ,że nawet zbyt tolerancyjni.

Jasne Laughing

kilden napisał:
ten łysy facet ze wzrokiem wpatrzonym w doskonałość swoich malunków

kilden napisał:

Wpadnij do tego łysego kolesia na FB i zobacz jaki cyrk robi .

piotrasz napisał:

. Facet ("ten łysy") ma pomysł na siebie i go realizuje (to jego prawdziwe nazwisko???).

piotrasz napisał:

Ten Nasser, to wygląda jednak dość sympatycznie.

Przecież doskonale wiemy jak mistrz wygląda . Wink
A to kim jest dla naszego środowiska podkreślają nawet sami lekarze :

Cytat:
– Nasser jest tym dla techniki dentystycznej,
kim Mozart dla muzyki,
a Rembrandt dla malarstwa. Wystarczy
obejrzeć jego prace w internetowym
Oral Museum, żeby się
przekonać – komentuje dr Tomasz
Śmigiel
Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to już teraz również wiemy, czyją zasługą są "żywe i naturalne" uśmiechy miss z Dalekiego Wschodu. Laughing

Oral Museum napisał:
2011 Nasser designing for Miss World Malaysia 2011
2012 Nasser designing for Miss Universe Malaysia 2012
2012 Nasser designing for Miss Universe China 2012

miczman
Site Admin

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilden , ja się nie dziwię . więcej... ja to rozumiem, co robicie.nawet jeszcze więcej...czasem sam mam ochotę na coś takiego, ale....

pozwól, że opowiem ci małą dygresję ; jakiś czas temu uczestniczyłem w spotkaniu dla ceramistów (kongresie whatever). ponoć profesjonaliści dla profesjonalistów etc... było duszno i czuć było napięcie na sali. wykładowcy to uznani światowi spikerzy , czyli takie bardziej znane "nassery". dwa dni ,przepraszam za określenie , publicznej masturbacji w ich wydaniu okraszonej muzyczką , pięknymi slajdami doskonałym poziomem opanowania power point'a etc. jednym słowem shit lał się ze sceny niemożebny a polska publika z rozdziawionym gębami łykała to klaskając jak na wiecu z kim dzon unem. jednym z ostatnich prelegentów był zawodnik "schodzący już ze sceny" mniej medialny, nie tak wyszczekany jak gordon ramsay za to w przeciwieństwie do kolegów mający na swoim koncie opracowanie w latach 80-90 koncepcji sterowania barwami , przeziernością i nasyceniem którą wykorzystano w każdej liczącej się ceramice. przypuszczalnie ty tez ją masz w swojej ceramice , kilden.

koleś zamiast muzyczki i animacji , nieco beznamiętnie, jął prosto klarować co i jak . co powoduje taki a taki efekt , co go wzmacnia, co osłabia , jaka warstwa na jakiej co spowoduje....i tak dalej prze 1,5h a ja z przyjemności przecierałem uszy bo nie dość ze była to okazja by go posłuchać to jeszcze konkret jaki serwował był naprawdę na poziomie expert.

i co ...?. w pewnej chwili wchodzi na scenę organizator tej farsy i prosi prelegenta o zakończenie wykładu bo kilkanaście minut przedłużył swój występ. prelegent wyraźnie się miesza, przyspiesza, wreszcie omija wiele slajdów i z wyraźnym niesmakiem kończy i nie czekając na reakcję publiki schodzi ze sceny. oklaski mierne.
organizator wchodzi na scenę i zaprasza kolejnego oczekiwanego prelegenta wszak czas goni ?.....ależ nie ......organizator zaprasza swoją mamusię i przez dobre 10 min opowiada jak sypnęła groszem na ten festyn aby on mógł teraz tak ładnie uderzać w ślinę z kolejnymi prelegentami i pokazywać że kumplami są wyśmienitymi ku zazdrości innych zakompleksieńców.
publika klaszcze długo , widać uśmiechy i wzruszone twarze...

zrobiło mi się niedobrze i by nie puścić pawia opuściłem spektakl.
długo się zastanawiałem czy to opisać na forum. mam wrażenie, że spodobało by się wam. w końcu tego nie zrobiłem, dziś tez nie powiem kto i gdzie, za to był skupiam się by relacjonować dobre koncerty muzyczne w branży dentystycznej bo to bardziej wdzięczny temat.

po co ci to opowiadam? otóż ja dałem temu kongresowi szansę , zapłaciłem, zmarnowałem czas i więcej tego błędu nie zrobię . mogłem to opisać jak było. zamiast tego przeczytałem w NTD zdawkową relację o "światowym poziomie spotkania jaki miał miejsce...i wyjątkowej okazji dla techników by posłuchać.....bla, bla bla...."

wy, nasserowi tej szansy nie dajecie .....ale mino to was rozumiem i się nie dziwię. tylko jakoś szkoda, że poza tym nie ma nic więcej...

m.

ps. zwracanie się do mnie per piotrusiu zarezerwowane jest dla moich zaciekłych wrogów jak chcą mi ironicznie przy..ć . Wink

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
Zębatka

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i sorry Kilden, ale Nasser już fiuta wymodelował w porcelanie, więc nie będziesz pierwszy.
Laughing Wink
piotrasz

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczman napisał:
wy, nasserowi tej szansy nie dajecie

Zaraz, chwileczkę...

Może jest właśnie dokładnie odwrotnie? Może to właśnie on sam lub organizator tego kolejnego eventu z udziałem mistrza, nie daje nam tej szansy?

Na 20 miejsc przewidzianych na ten kurs, na chwilę obecną wolnych jest jeszcze 19. To jedno już zajęte, organizator zarezerwował chyba dla siebie...

Wiadomość z ostatniej chwili - cena za kurs wzrosła do 5810 złotych. Embarassed
Kasia

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chetnie pojechalabym na Nassera nawet do Kielc, bo widzialam go na kongresie( dzieki Twojej super gość miczu uprzejmosci). Z przykroscia stwierdzam jednak, ze mnie na to nie stac. A moze i stac, ale jakos nijak mi sie cena nie przeklada na potencjalne korzysci.
kilden

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Administratorze Miczmanie !

.. napisałeś cyt. " zwracanie się do mnie per piotrusiu zarezerwowane jest dla moich zaciekłych wrogów jak chcą mi ironicznie przy..ć ."

A ja ; jako ,że Twoim wrogiem nie jestem już nigdy sie tak" ładnie" do Ciebie nie zwrócę Laughing Laughing Laughing obiecuję !!!

No dobra a teraz do rzeczy.

Pewnie będziemy już kończyli temat o kursie Mistrza Nasera - napisaliśmy już dwie strony . Nie pamiętam żeby jakaś firma reklamująca się na forum była aż tak ekscytująca i wywołująca tyle emocji co kurs Mistrza Nasera i miała taką reklamę od userów. Wink

A teraz to już zupełnie poważnie.

Ciekawy jestem ilu TD. z naszego kraju pojedzie na kurs ?
Pytam bez złośliwości i ironii.

Jeżeli pojedzie dziesięciu to będzie sukces.

Kurs- ok. 5800
Dojazd - ok.400
Spanko -ok. 200
Jedzonko-ok.150
Inne koszty- ok.100

RAZEM około 6650
.. czyli raczej około 7000zł + inne atrakcje zwiększające koszta.....
.... no to mi wychodzi ... jakieś circa 7300-7500zł

Mimo wszystko życzę Panu Naserowi udanego kursu z góry dziękując za podnoszenie kwalifikacji TD w naszym kraju do rangi artystycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: