Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rusza szkoła ceramiki Nassera Shademan'a w Polsce !
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 11:26 am    Temat postu: Rusza szkoła ceramiki Nassera Shademan'a w Polsce ! Odpowiedz z cytatem

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile

Ostatnio zmieniony przez miczman dnia Sob Lut 06, 2016 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
Adler

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym że wielu dentystów w polsce nie jest zainteresowanych odtwarzaniem natury na to jeszcze potrzeba czasu.
A do tego musi być ceramika i chęci ,koszt 700euro jest tak chory jak te malowanie twarzy na koronach, w grudniu 2012 roku podczas szkolenia w katowicach było widac zachwyt lekarzy oglądając twarze w koronach
Embarassed Osobiście polecałbym bym kursy praktyczne z ekspertami którzy pracują od lat taką ceramiką jaką pracuje zainteresowany w necie jest wszystko
Pozdrawiam.
Die Königin ist die Funktion und Alle anderen Dinge haben sich ihr unterzuorden .....es hat mich uberzeugt ... dass die Biomechanische Okklusionskonzept nach M.Polz und Okklusionskonzept nach prof.Slavicek das ist der richtige Weg..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilden

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale, Adler - musisz przyznać ,że ten łysy facet ze wzrokiem wpatrzonym w doskonałość swoich malunków Laughing Laughing Laughing , na gawiedzi wywołuje wrażenie , a dentyści to pewnie sikają w gacie,że taki wspaniały z niego ceramista.

I zapewne znajdą się tacy, którzy zabulą ciężką kasę i pojadą na kurs.

I bardzo dobrze. - ich forsa i niech ją wydają jak chcą.

Pozdrawiam

p.s.

kurs trwa 2 dni a opłata dzienna za jedną osobę wynosi 700 Euro

700 Euro x 2 = Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adler napisał:
Problem w tym że wielu dentystów w Polsce nie jest zainteresowanych odtwarzaniem natury na to jeszcze potrzeba czasu.

Ja bym to ujął nieco inaczej.

Wielu dentystów w Polsce jest jak najbardziej zainteresowanych odtwarzaniem natury. Problemem jednak są:

1. Założenie, że dotyczy on tylko i wyłącznie technika, czyli jego umiejętności.
2. Brak akceptacji wyższej ceny do zapłacenia za koronę "bliżej natury".

Ad 1. Technik musi wielokrotnie zgadywać, co autor (dentysta) w zleceniu - miał na myśli. O prawidłowym szlifowaniu i czytelnym wycisku, z przyzwoitości, nie wspomnę.
Ad 2. W sytuacji gdy pacjent jest bliskim krewnym/znajomym dentysty, jest szansa, że zgodzi się on zapłacić tyle, ile powinien. Najczęściej rezygnuje wówczas ze swojej marży. Jeśli to nie jest nikt znajomy, liczy się głównie cena oraz jakość, polegająca na kopiowaniu zębów z klasycznego kolornika Vita.

Ps. Kilden nie zapominaj, że są jeszcze w naszym kraju osoby, które swój zawód traktują jak hobby. Niektóre hobby (jak wiesz) bywają nieraz bardzo kosztowne. Wink
kilden

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrasz
Wpadnij do tego łysego kolesia na FB i zobacz jaki cyrk robi .

Ja od jutra zaczynam kombinować jakby na koronie na górej jedynce wymodelować porcelanowego fiuta w stanie wzwodu

... to dopiero będzie zachwycające dla ludzkości w Europie

eeeee .... co tam w Europie ; ... NA CAŁYM ŚWIECIE !!!

Znam takiego gościa na tym forum,który lepsze cuda wywijał z ceramiką niż ten "łysy koleś" , ale no niestety odszedł .... (od zawodu)

... bo go warunki finansowe i wewnętrzna potrzeba normalności do tego zmusiły w naszej posranej rzeczywistości
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobrażam sobie ten zachwyt lekarzy.
https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4

dobrze Kilden że zabierasz się za modelowanie pożądnych jedynek. podesłałbyś jakąś fotkę.
Wink
kilden

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojego pierwszego fiuta ceramicznego na górnej porcelanowej jedynce, będąc zainspirowanym przez WIELKIEGO MISTRZA NASERA podeślę Ci na pw.

Na forum może być to źle odebrane
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwa, swoim bidoleniem odstraszacie mi reklamodawców - przez co stawanie się bogatym i gnuśnym człowiek odwleka mi się w czasie Confused

możecie wykrzesać trochę entuzjazmu?

m. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
piotrasz

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzię! Buzię widzę w tym zębu!!!
Jakie to piękne!!! Chcę jeszcze!!! Laughing Laughing Laughing

Wystarczy super gość miczu, czy to wciąż odrobinę za mało? Wink

Ps. Facet ("ten łysy") ma pomysł na siebie i go realizuje (to jego prawdziwe nazwisko???). Jeździ po świecie, łączy solidne rzemiosło z elementami groteski, do każdego klienta zwraca się per "my dear friend". Tak jak pisał Kilden, jeśli są tacy, którzy chcą za to tyle kasy płacić (5624,- zł) - ich sprawa. Oby było warto.
Kasia

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczami wyobraźni widzę już jak cadcam frezuje takie cyrki wewnątrz korony Smile Wszakże jakie to dla tej dziedziny wyzwanie rzucone przez mistrza!
Swoją drogą cena.....mocno przestrzelona. Nie dla gawiedzi:( A tak czekałam na tę szkołęSad
Nasser- twarze, Kilden -fiuta, to ja wracam do moich "kfiatkófff"Smile))
kilden

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"możecie wykrzesać trochę entuzjazmu? "... napisał Miczman

No jasne ,że tak nasz drogi Miczmanie
Zaraz zapodam link do filmu na którym się ćwierka. Laughing Laughing Laughing
Najpierw ćwierka jakaś pani a potem Naser z tymi oczami pełnymi uwagi majstruje w jamie ustnej pacjenta ( czego raczej mu w naszym kraju nie wolno , ale nie bądzmy drobiazgowi). W końcu to nasz gość i wolno mu więcej niż nam!!!! - Pamiętajcie koleżanki i koledzy TD - w Polsce - wara Wam od pacjenta i już ... no bo takie mamy prawo, ale gość to się wie ...
"gość w dom - bóg w dom" - jemu można pozwolić na więcej ,choć jest to troszkę problematyczne prawnie. Ale dajmy temu spokój. Naser jest naszym gościem i powinien mieć przywileje.
Następnie w filmie też się trochę ćwierka , a pod koniec widzimy króliczycę i gościa z zupełnie normalnie odbudowanym przednim odcinkiem.

cudów nijakich nima

https://www.youtube.com/watch?v=56NqH94Ay-A

a gdzieżby tam o jakich widokach twarzy na zębach itp.

Czysta reklama i blichtr

ps.

.. a co ciekawe - wyniki pracy filmowane są zdawkowo i tak jakby autor się ich trochę wstydził ,ale możliwe ,że to moje subiektywne wrażenie i jeżeli może to negatywnie wpłynąć na mistrzostwo i dążenie do doskonałości przez pana Nasera - no to uniżenie tego pana przepraszam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z filmu:

"Doszłam do wniosku, że nie ma takiej możliwości, aby ten człowiek nie współpracował z nami."

Szczyt hipokryzji. Nie pierwszy i nie ostatni w tej branży.

Taka dygresja.

Ten Nasser, to wygląda jednak dość sympatycznie. Potrafi nawet lepić z kompozytu i fotografować swoje dzieła oraz mówi to, co inni chcieliby usłyszeć (żeby znów nie było, że tylko narzekam). Wink
Zębatka

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilden napisał:
a pod koniec widzimy króliczycę

Laughing
miczman napisał:
swoim bidoleniem odstraszacie mi reklamodawców

Oj, tam oj tam, wcale nie biadolimy tylko delikatnie wskazujemy, że to bezprawny proceder w Naszym Kraju.
Krocodyl, gdzie jesteś?

No kto wie, kto wie. Możliwe, że jak ukończy się wydział Filozofii Micro artyzmu zębów w dwa dni za 2x 700 Euro to całkiem możliwe, że po takich studiach filozoficznych będzie można usiąść przy fotelu i grzebać w japce u pacjenta.

Ps.
I Kilden, nie mówi się gość w dom- bóg w dom, tylko gość w dom- cukiernica w kredens.
Wink
miczman
Site Admin

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie bidolicie i do tego jeszcze się napędzacie wzajemnie....jednak sedno sprawy nie leży w krytyce bądź pochwałach danego projektu. otóż u nas nikt nie stara się być wiarygodny w swych wypowiedziach i tym samym wiele fajnych spraw jest nieznanych a dużo gówna przewala się przez rzeczywistość.

czy ktoś z was będzie na tym Nassrze i napisze swój wrażenia, ale tak jak było; to co było kijowe to obśmieje a co było fajne pochwali ? raczej wątpie, a szkoda bo widzicie...ten czy inny nasser jest "podparty dyktą " i dużo w tym cyrku autoreklamy i bicia piany , bez wątpienia. bo aby nie zginąć w tłumie równie dobrych ceramistów i prezenterów zarazem, trzeba wykreować swój "image" mniej czy bardziej infantylny i on to czyni. nic więcej.

a czy on jest dobrym ceramistą? przypuszczam ze tak. czy w kraju mamy wielu takich? myślę że spokojnie kilku by się znalazło. zatem w czy rzecz?

może w tym że każdy z nich ma coś do powiedzenia i od każdego można się uczyć . a ze jedni chcą za to taką a inni inna kasę ? twój wybór kliencie.

dlatego trochę mnie wqwia przyznaję, ze NIKT niczego dobrego nie pochwali , nie nagnie dupska i nie opisze czegoś czego był świadkiem a co warto było zobaczyć. nikt nic nie poleci lub nie przyzna się ze zapłacił za coś co nie było warte.

za to jak powiedział sierżant Barnes: "...żale i dziurę w dupie ma każdy....."

ot i cały mój punkt widzenia, a reklamodawcami się nie przejmujcie.
cieszy ich ze w ogóle o tym dyskutujecie . to tez sukces.

Wink Wink

m.

Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"...żale i dziurę w dupie ma każdy....."
... napisałeś(zacytowałeś) Piotrusiu !

Otóż nie .

Bynajmniej nie ja. Ale jak widzę dziwne zjawiska w sferze szeroko rozumianej protetyki w naszym kraju ,które mnie rozśmieszają , bo już nawet nie wk.....ją ,no to czasem łapy wyrywają mi się do pukania po klawiaturze.

I staram się pukać nie ze złośliwości i z żalu (są to obce mi emocje Laughing ) .

Pukam ze śmiechu . tzn ... powinno być .....

Pękam ze śmiechu.

ps.

Pozdrowionka dla reklamodawców Laughing Laughing Laughing

ps.2

Piotrusiu - i nie dziw się nam - Piotraszowi ,Zębatce,Kasi i Adlerowi,że delikatnie wyrażamy swoje opinie w obecnym temacie.

Wydaje mi się , że jesteśmy bardzo tolerancyjni.Powiedział bym ,że nawet zbyt tolerancyjni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: