Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kasy fiskalne dla lekarzy, dentystów i fryzjerów.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłosz

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty trzymasz paragon na tv i mikrofalowa kuchenke kupiona 8-9 lat temu? :] bo ja nie xD nie jestem zwolennikiem papieromani wszechobecnej.

nic nie ukradlem, ale znajac urzednikow niektorym mogly by rozne debilne pomysly do glowy przyjsc, i nie kazdy urzednik jest zly le nei chcial bym spotkac tego jednego na 1000 zlego xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zębatka

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłosz, nie panikuj, nie trzeba trzymać paragonów przez 9 lat.
Chyba, że w przyszłości będziesz chciał brać udział w loterii paragonowej.
Wink
majalos

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze że są te kasy fiskalne i że wszyscy mają z nich korzystać

http://kasjer24.pl/
Powrót do góry
krocodyl

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

It's time Smile

Cytat:
Loteria paragonowa . . .
wystartuje 1 października 2015 br. i potrwa przez 12 kolejnych miesięcy. Pierwsze losowanie zaplanowano na listopad 2015 roku.

Dlaczego zawsze warto brać paragon?
Paragon fiskalny jest również potwierdzeniem tego, że sprzedawca, który musi korzystać z kasy rejestrującej, prowadzi działalność w sposób rzetelny i odprowadza należne podatki. Odbieranie dowodów sprzedaży przekłada się więc na zmniejszenie „szarej strefy i wspieranie uczciwej konkurencji wśród przedsiębiorców.
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krocodylu !!!
Marzenia się spełniają !!!
http://finanse.wp.pl/kat,1033759,title,Loteria-paragonowa-Rachunki-od-lekarzy-i-dentystow-wezma-udzial-w-losowaniu-auta,wid,18085847,wiadomosc.html?ticaid=1163f8&_ticrsn=5

Wink
krocodyl

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zębatka napisał:
Krocodylu !!!
Marzenia się spełniają !!!

Nie do końca Wink
Po co te ostrzeżenia :
Cytat:
Zbierane przez najbliższe trzy miesiące paragony od lekarzy i dentystów wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej, samochodu opel insignia - poinformowało we wtorek w komunikacie ministerstwo finansów.
Powrót do góry
Chat Noir

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loteria paragonowa organizowana przez rząd polski? Śmiać się czy płakać?

...jeszcze coraz więcej wariatów przyklaskuje pomysłowi...
Powrót do góry
wojtek121

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wybierzecie Korwina to sie skoncza paragony podatki i cala ta parodia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
piotrasz

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak szybko...
Ten cyrk potrzebuje wielu sponsorów i "tęgie głowy" od rana do wieczora myślą, co zrobić aby jak najwięcej ich pozyskać...

Btw. Fajnie się funduje nagrody za czyjeś pieniądze (np. podatników).
krocodyl

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrasz napisał:

Fajnie się funduje nagrody za czyjeś pieniądze (np. podatników).

A jeszcze fajniej konkuruje się na rynku z podmiotami , które nie placą podatków ,zusów i bezprawnie wykonują usługi (np. bez pośrednictwa lekarza
jak w naszym przypadku )
Tylko , żeby taka wolna konkurencja ,typu "róbta co chceta " - jak niektórym się marzy , nie wyprowadziła nas na ulice :
https://www.youtube.com/watch?v=3ol-RyYnTD4 Laughing
Powrót do góry
Chat Noir

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek, w obecnym ustroju niemożliwym jest żeby Korwin zdobył większość. A wybory demokratyczne zawsze głupim wyborem są. Poza tym, nawet gdyby Korwin dorwał się do władzy w tym systemie, to niewiele zmieniłby.
Tak poza tym, to dobry też jest Grzegorz Braun, ale dla wielu problemem jest to że jest pobożny bardzo( to muzułmanie pokażą na czym wiara polega )
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krocodyl, fajny filmik instruktażowy. Laughing

A propos finansów, bo o nich głównie mowa w tym temacie - nie wiem, czy zwróciłeś uwagę na końcową myśl indyjskiego dentysty. Powiedział on coś takiego:
Cytat:
Jeśli naprawię komuś zęby i ten ktoś jest szczęśliwy, to ja sam wówczas również jestem szczęśliwy biorąc za to pieniądze. Jeśli natomiast mój pacjent jest nieszczęśliwy - to nie chcę (nie biorę) żadnego wynagrodzenia. Taka jest moja zasada.
Wink

Krocodyl napisał:
A jeszcze fajniej konkuruje się na rynku z podmiotami , które nie placą podatków ,zusów i bezprawnie wykonują usługi
Koń by się uśmiał, gdyby pomyślał, iż loteria paragonowa jest w stanie to zmienić.
krocodyl

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrasz napisał:
Krocodyl,
Koń by się uśmiał, gdyby pomyślał, iż loteria paragonowa jest w stanie to zmienić.

Aż tak naiwny to ja nie jestem Wink
Loteria to taki maly krok w maratonie , którego metą będą jasne zasady przestrzegane przez wszystkich Wink
O kurcze , zabrzmiało jak :
Cytat:
To jest mały krok człowieka, ale wielki skok dla ludzkości
Laughing Laughing
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W oryginale Neil Armstrong powiedział:
Cytat:
That's one small step for a man, one giant leap for mankind.

Do dziś nie ma pewności czy nie był to jeden z największych szwindli w dziejach ludzkości. Ponoć sam Stanley Kubrick (ten od "Odyseji Kosmicznej 2001"), w wywiadzie nagranym przed śmiercią miał przyznać się do tego, iż mając odpowiednie doświadczenie brał udział w tej mistyfikacji.

Chyba, że porównanie odnosi się do sytuacji, gdy w historii pod najbardziej szczytnymi hasłami i ideami ukrywano największe zbrodnie i przekręty.
closer

PostWysłany: Sob Sty 09, 2016 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy jest księgowym, prowadzi firmę i obsługuje duże firmy jak i jednoosobowe. Tak sobie gadaliśmy ogólnie o podatkach i koleżka zadaje mi pytanie czy wiem kto najbardziej oszukuje ?

Miałem słuszne podejrzenia ale trzymałem ozor za implantami (CosmeticTeethUK Ltd polecam gorąco) .

Adwokaci i lekarze stomatolodzy powiada.
Jego ekstremalne rozliczenie to około 1200 km w miesiącu na benzynie samochodem "służbowym" gdy lekarz pracował 1,5 km od miejsca zamieszkania.
Tylko raz spotkał się z kontrolą US u klienta lekarza i karą, ale nie uwierzycie..pacjentką tego lekarza okazała się siostra urzędniczki US i resztę sobie dopowiedzcie. Smile

W Nowym Roku z Starym w kroku!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: