Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wątek ze skasowanym, jakże intrygującym tematem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ness

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 4:36 pm    Temat postu: wątek ze skasowanym, jakże intrygującym tematem Odpowiedz z cytatem

..

Ostatnio zmieniony przez Ness dnia Sro Gru 17, 2014 12:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... szkodniki grasują na forum.

Mój tekst też został przez nie pożarty.

Ostatnio zmieniony przez piotrasz dnia Sro Gru 17, 2014 11:01 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
.. jakiś szkodnik zeżarł mi poprzedni tekst

Laughing Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez kilden dnia Sro Gru 17, 2014 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że oryginalny temat został skasowany, przypomnę, że chodziło o problemy moralne dręczące techników dentystycznych w związku z wykonywanym zawodem (czy jakoś tak?). Rzekomym celem miało być napisanie referatu na psychologię.

Szkoda, że wcześniej nie wyczułem prowokacji... Confused

Ostatnio zmieniony przez piotrasz dnia Czw Gru 18, 2014 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrasz, skąd wiesz, a może to wcale nie prowokacja tylko znamienne wygodnictwo. Po co wertować całe forum jeśli można poprosić o umieszczenie największych dylematów moralnych techników w jednym wątku. O ileż to mniej roboty dla Ness.
Poniekąd zrozumiałe to. Laughing
Ness, ale nieładnie, zarejestrowałaś(eś) się, chcesz pisać jakąś pracę na poważne tematy i nagle uciekasz od dyskusji.
Jak to będzie wyglądało w tej Twojej pracy?
Już kto jak kto, ale ludzie wykształceni powinni charakteryzować się umiejętnością dyskusji, a nie ... zabieram zabawki i idę stąd.
Evil or Very Mad
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedziałem że ten watek to będzie powerplay jak tylko przeczytałem tytuł (oryginalny). Laughing oczywiście obsiadły go forumowe mądrale i rozhisteryzowany user uciekł w popłochu....zapewne drobniutka, milutka blondyneczka o zadziornym nosku i aspiracjach pracy głównie w cad /cam tak to sobie imaginuję.... Wink

niech ja jeszcze raz usłyszę te stękania że forum chamowate i sami terroryści tu pisują .....szkodniki, to przez was wszyscy uciekają !!!!

he, he...rozterki (m)oralne , pociągniemy temat ? to wyzwanie.

m.

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
ceram

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczman napisał:

he, he...rozterki (m)oralne , pociągniemy temat ? to wyzwanie.

m.

Nie wiem super gość miczu czy będziemy w stanie to ogarnąć. Zastanawiając się chwilę, by rozkminić to zagadnienie należałoby skonsultować to z działami:
-stomatologia,
-urologia
-ginekologia
-kardiologia,
-dietetyka-- żywienie,
-okulistyka,
-psychologia
-psychiatria,
- i tej co wykonuje kolonoskopię.

Podążając za wątkiem (m)oralnym nalezałoby najsamfpierf podzielić to na rozterki 1.moralne i 2.rozterki oralne i 3.inne . A więc:

1.MORALNE:
Tu musiałbym czerpnąć wiedzy u psychologa, psychiatry....może nawet na parafii (jakbym sie wq....ił i komuś łeb urwał), no i u kardiologa by dał poradę jak uniknąć zejścia.
Byłyby to konsultacje z natury czystych emocji , instynktu samozachowawczego, czyli gabinetowego survivalu.

2. ORALNE
Zwał jak zwał w sumie wszędzie śluzówka. Co za tym idzie kłania się wiedza ze stomatologii, urologii, ginekologii, dietetyki żywieniowej. Tutaj znów, zagłębiając sie można ślisko manewrować po wcześniejszych tematach dziedzin kardiologiczno -psychiatrycznych bo przecież włączając w to dietetykę do serca najłatwiej przez żołądek - temat na 1000 stron - a drugie 1000 to ksiązka kulinarna np. Starowicza lub Wisłockiej....albo Okrasy i Brodnickiego jak kto woli.

3. INNE (czyli tzw sytuacje przy okazji)
Tu skoncentrowałbym się na okulistyce i wiedzy zdziału kolonoskopijnego. Co ma wspólnego?
Okulistyka sytuacja gdy doznania węchowe maja wpływ na łzawienie oraz ich moc zaczyna szczypać w gałki i szarpać oczodoły.

Co ma kolonoskopia wspólnego?...no jakby mi żal dupę ścisnął już maxymalnie to trzebaby się dowiedzieć czy mozna to odwócić rurką.

Nie wiem czy to ogarniemy Sad....w sumie można spróbować

to tak w skrócie podązając za mą rozbieganą myślą....to idę zajarać czesterfilda. Wink

pozd.

edit: a gdzie tu jeszcze poroztkliwiać się nad szerokim działem walorów smakowych lub działu rozterek moralnych dnia następnego? I tu znowu do gry wchodzi psychiatria i kardiologia....śmiem nawet dorzucić USC lub oddział weneryczny.... qużwa - nie ogarniemy tego, nie ogarniemy Sad Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miczman
Site Admin

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..racja. po krótkiej viwisekcji doszedłem do wniosku ze u mnie to głównie japa jest problemem . nie ma bezpiecznika pomiędzy musgiem zwanego poprawność polityczna i " nie musisz od razu walić wszystkiego co tam po neuronach lata" stąd bardziej oralnie.... Shocked

m.

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
Mały

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy i znowu Laughing Laughing Laughing i Laughing i jeszcze Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ceram na prezydenta cyt. lepi może nie będzie ale na pewno śmieszniej
Powrót do góry
Ivett

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku pomyślałam że będzie chodziło o jakieś zabawki. Dlatego przygotowałam informację, iż lalki Steffi https://modino.pl/lalki-i-akcesoria-steffi z tego co się orientuję są aktualnie najbardziej pożądanymi zabawkami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tematy bieżące Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: