Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
acetal raz jeszcze... pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Protezy ruchome , akryl, zęby sztuczne, technika wtrysku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balba123

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 10:53 am    Temat postu: acetal raz jeszcze... pomocy! Odpowiedz z cytatem

Wiem, że ten temat był już wielokrotnie wałkowany ale żadne z dotychczasowych wyczytanych tu rad nie pomogły i już nie wiem gdzie szukać pomocy bo na roko nie mam co liczyć, jak pojawia się jakiś problem to są nagle nieosiągalni... mam ich wtryskarkę i wszystkie materiały, stosuje się do zaleceń z instrukcji i szkolenia i dupa... acetale wciąż nie pasują tak jak powinny Confused
Używam do powielania silikonu dublisil 22 plus i gipsu ekspansyjnego, najpierw roko ale wydawał mi się dziwny więc pokusiłam się o marble stone evolution ale za wiele to nie zmieniło. Puszkuję w gipsie IV klasy, izoluję szkłem wodnym, materiał wtryskuję pod ciśnieniem 7 atmosfer po 20 minutach grzania w 220 stopniach jak jest wszędzie podane. Domyślam się, że problem tkwi gdzieś w powielaniu -gips czy coś ale nie mam pojęcia co robię źle. Kurcze pomóżcie bo sprzęt sam w sobie działa raczej bez zarzutu ale i tak jest bezużyteczny bo mimo wielu wielu prób efekt ciągle ten sam -odstające klamry Sad może jest jakiś szczegół o którym nie wiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ROKO

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj balba123

adres do centrum szkoleniowego ROKO Częstochowa ul Bór 177
telefon do ROKO 034 3697821
email rokodental@vp.pl
możesz się skontaktować przez video na skypa viola.roko

Jeżeli masz problem skontaktuj sie proszę w dowolny dla siebie sposób

W firmie ROKO funkcjonuje komputerowy system rejestracji zgłoszeń reklamacyjnych, sprawdziliśmy zapisy i nie znaleźliśmy zgłoszenia o poruszanej przez ciebie tematyce w okresie ostatnich 3 miesięcy. Być może ktoś z pracowników popełnił błąd i nie zarejestrował wpisu, co jest mało prawdopodobne ale teoretycznie możliwe. Jeżeli tak było przepraszamy i zapraszamy ponownie.

Pamiętaj jeżeli zakupiłeś u nas wtryskarkę, pracujesz na materiałach produkcji ROKO i masz jakikolwiek problem z wtryskiwaniem a porady telefoniczne nie wystarczają,
ZAWSZE możesz przyjechać na POWTÓRNY BEZPŁATNY kurs. W kursach możesz uczestniczyć tyle razy ile będzie potrzeba, do skutku, aż się nauczysz i rozwiążesz swoje błędy.
następny kurs w przyszłym tygodniu - zapraszamy

Pozdrawiamy
Zespół ROKO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Protezy ruchome , akryl, zęby sztuczne, technika wtrysku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: