Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wykłady dla techników dentystycznych na Kongresie DGA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k_sosna

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 8:46 pm    Temat postu: Wykłady dla techników dentystycznych na Kongresie DGA Odpowiedz z cytatem

I Kongres Stomatologiczny DENTAL GROUP ACADEMY to wydarzenie przygotowane z myślą o podnoszeniu kwalifikacji całego zespołu stomatologicznego, o lekarzach stomatologach, asystentkach i technikach dentystycznych.
Tylko do 12 października specjalne zapisy na specjalnych warunkach!
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia:
[url]
http://kongres-dga.elamed.pl/?utm_source=zgryz&utm_medium=forum&utm_campaign=technik[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kongres juz zakonczony .moze ktoś z forumowiczow był i podzieli sie wrażeniami ?

jakaś relacja plus fotka byłoby super.

nasz ukochany admin.

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic tak mnie, kurna nie motywuje do działania jak żywa reakcja userów...

adios. Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
kilden

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"I Kongres Stomatologiczny DENTAL GROUP ACADEMY to wydarzenie przygotowane z myślą o podnoszeniu kwalifikacji całego zespołu stomatologicznego, o lekarzach stomatologach, asystentkach i technikach dentystycznych. "

Ja np. to za stary cwaniak jestem na takie kongresy, ale możliwe ,że kongres był merytoryczny i wartościowy.

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
piotrek085

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,byłem na pierwszej edycji kongresu z zamysłem że będzie dobry catering:), niestety szału nie było, główna cześć cateringu była nie dobra:(. Nad tą częścią muszą się o wiele bardziej postarać. Co do części merytorycznej najciekawsze były dla mnie wykłady pani tech. dent. Urszuli Młynarskiej. Pokazała swoje przypadki kliniczne prac pełnoceramicznych press , te udane i nie udane prace . Rożne ciekawostki można było się dowiedzieć jeśli kogoś to interesowało. Pani Katarzyna.S nic świeżego nie wniosła do tematu i reklamowała ceramike Ceramco 3. Generalnie była tam stara gwardia odświeżająca swoje tematy i wykładowcy reklamujący swój produkt. Jesli ktoś jest starym wyjadaczem średnio by go to interesowało. Można się spotkać wypić kawę,zjeść obiad(tylko lepszy), spotkać się ze znajomymi i pogadać. Jesli ktoś chce sie wybrać na drugą edycje najlepiej zapoznać się z programem i zobaczyć czy jest coś interesującego.
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, piotrek 085, ...ktoś coś napisał......idę sobie chlapnąć z radości. Very Happy

m.

Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kongres jak to kongres . Wyżerka i napitki były.

.... można go uznać udanym

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
kajak91

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super dużo mega istotnych informacji tu padło. Następnym razem jadę. Wyżerka Exclamation Very Happy
k_sosna

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już program drugiej edycji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim i uczestnictwa w II Kongresie DGA

http://kongres-dga.elamed.pl/

Są dwie nowości:
w tym roku przygotowaliśmy dwie sesje dla techników(2 dni),
oraz dzień przedkongresowy z warsztatami do wyboru.

piotrek085 napisał:
Jesli ktoś jest starym wyjadaczem średnio by go to interesowało. Można się spotkać wypić kawę,zjeść obiad(tylko lepszy), spotkać się ze znajomymi i pogadać. Jesli ktoś chce sie wybrać na drugą edycje najlepiej zapoznać się z programem i zobaczyć czy jest coś interesującego.

Piotrek, mamy nadzieję, że w programie znajdziesz kilka pozycji również dla starych wyjadaczy.
Dajcie znać co sądzicie. Postaramy się rozwiać ewentualne wątpliwości.

PS. Jeśli chodzi o katering to przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony Twoją opinią, ale jest ona dla nas jakąś wskazówką. Weźmiemy ją pod uwagę.
Powrót do góry
piotrek085

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie obiad wędzonką smakowałSmile. Ale to tylko moja opinia i koleżanki która ze mną była! Ja jeszcze młody jestem:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: