Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Moje Kung-fu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ola@Ola

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Dziękuję Tramp! Ale chyba "trochę" przesadziłeś... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ola@Ola

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrasz napisał:
Na co jest to Noritake napalone?
Aż trudno uwierzyć, że pod spodem miałby być metal... Smile

Ps. Gdyby jednak, to jaki stop?

Ostatnio używam stopu Microlit Isi
Powrót do góry
poski

PostWysłany: Wto Lut 04, 2014 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Ola&Ola.
Przesadzasz z tą skromnością.

Masz warsztat pracy, jakim może pochwalić się niewielu ceramistów. Dodatkowo potrafisz zrobić zdjęcia tych prac na poziomie artystycznym i sprzętowym, równocześnie osiągalnym przez niewielu.

Nie jesteś taka zwykła Ola. Smile

Może kiedyś się przedstawisz. Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ola@Ola

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 3:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo Poski!

Jestem Twoją sąsiadką Very Happy
Dziękuję za komplementy i....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
poski

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej to miemożliwe, że jesteśmy sąsiadami. Nie ma w Poznaniu dwóch osób, które by spełniały wspomniane wczesniej warunki.
Jest jedna, ale używała by raczej nicku olek@olek i nie pracuje na noritake.

Zdjęcia są jednak bardzo dobre, a prace na nich pokazane, mistrzowskie.

pozdrawiam

Wink

Ostatnio zmieniony przez poski dnia Sro Lut 05, 2014 5:19 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
katrinowi

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę imponujące!
Powrót do góry
Ola@Ola

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Raczej to miemożliwe, że jesteśmy sąsiadami. Nie ma w Poznaniu dwóch osób, które by spełniały wspomniane wczesniej warunki.
Jest jedna, ale używała by raczej nicku olek@olek i nie pracuje na noritake.

Ooo Poski!

Znasz wszystkich techników z Wielkopolski? Wink
Powrót do góry
poski

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam, jasne, że nie znam.
A szkoda.

Pozdrawiam
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjęcie nr 10 w drugiej serii to absolutny szczyt fotografii dentystycznej ,nie wspominając o klasie pracy ceramicznej. szacun.

i potwierdza się ,ze nasz rodzimy rynek już dorobił się speców którzy mogą zawstydzić swoją robota oklepane "autorytety". Ryo pokaż te fotki tym pajacom coś ich zaprosił na swój kongres, szczególnie temu rozbieganemu kolesiowi z hameryki ponoć miszcz fotografi jak go reklamowałeś a chłopina nie wie co to balans bieli.... Twisted Evil

pozdro,

micz

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
speenatch

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2014 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczman napisał:
zdjęcie nr 10 w drugiej serii to absolutny szczyt fotografii dentystycznej ,nie wspominając o klasie pracy ceramicznej. szacun.

Zgadzam się w 100%,( i nie wiem czemu dopiero teraz silę się na komentarz -powinienem zrobić to już dużo wcześniej )
Piękne prace, piękne fotki...i niestety nie tylko sprzęt robi zdjęcia, bo pojęcie trzeba mieć co się chce osiągnąć. Szkoda że nasi narodowi "specjaliści" na szkoleniach czasami podpierają się nędznymi fotkami w "odcieniu różu" gdzie A3,5 niewiele różni się od A2. Very Happy Twisted Evil
Olu, spokojnie możesz patrzeć z politowaniem na wszelkich zagranicznych FACHOWCÓW ...i nie tylko zagranicznych Very Happy. Prace REWELACYJNE.
Jedynie co , to w przed- i trzonowcach postawiłbym na bardziej prostą i anatomiczną budowę powierzchni żujacej. Czasami mniej , jest lepiej ...ale to moje zdanie i wcale nie musisz się ze mną zgadzać. I tak jest rewelacyjnie. SUPER!!!!!

Cytat:
...i potwierdza się ,ze nasz rodzimy rynek już dorobił się speców którzy mogą zawstydzić swoją robota oklepane "autorytety".

super gość miczu, nasz rynek już DAWNO dorobił się specjalistów , którzy giną w "podziemiu". Są w naszej porąbanej kraince prawdziwi fachowcy , artyści, którym nie jest dane wypłynąć na szersze wody.

Cytat:
Ryo pokaż te fotki tym pajacom coś ich zaprosił na swój kongres, szczególnie temu rozbieganemu kolesiowi z hameryki ponoć miszcz fotografi jak go reklamowałeś a chłopina nie wie co to balans bieli.... Twisted Evil

No kurcze, to jest mocne Very Happy Very Happy Very Happy ... nie byłem , nie wiem, nie będę się wypowiadał Very Happy Very Happy Very Happy .
Lecz nie będę ukrywał , że wiem co chcesz przez to powiedzieć.

Pozdrawiam od samego serducha Olę z WLKP i Ciebie super gość miczu , że to jako pierwszy powiedziałeś.
Niestety w naszej porąbanej kraince szansa jest dla tych co dla innych będą kasę robić. Począwszy od speców doktorków, a skończywszy na.........yyyy.... innych Very Happy Very Happy Very Happy Wink szukających kogo pchnąć Wink i na czyich plecach się wspiąc Wink.
Czy myślisz , że taki Piekłasiewicz z Psiej Wólki ma szanse na pokazanie czegoś co NA PRAWDĘ potrafi?
...czym on taki Polaczek z Polandii może takiego " Hansa Shroedera" zadziwić ? Wink ... toż to obciach takie nazwisko w necie umieścić Very Happy....no bo przecież nie o umiejętności tu chodzi Wink.

Wink
Powrót do góry
Ola@Ola

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek dziękuję Wam za komentarze i ciepłe słowa! Nie spodziewałam się aż takich komplementów!!! Very Happy Chciałabym jeszcze dorzucić swoje trzy grosze do tego co już napisaliście...
Cytat:
Niestety w naszej porąbanej kraince szansa jest dla tych co dla innych będą kasę robić. Począwszy od speców doktorków, a skończywszy na.........yyyy.... innych Very Happy Very Happy Very Happy Wink szukających kogo pchnąć Wink i na czyich plecach się wspiąc Wink.
Czy myślisz , że taki Piekłasiewicz z Psiej Wólki ma szanse na pokazanie czegoś co NA PRAWDĘ potrafi?

Masz rację Speenatch... Very Happy ...ale ja myślę, że chodzi tu przede wszystkim o naszą polską mentalność. Nie akceptujemy lepszych od siebie w swoim otoczeniu, dlatego nie pozwalamy im wypłynąć. Możemy zrobić wyjątek, pod warunkiem, że lepszy od nas nie jest naszym rodakiem i tu doskonałym przykładem jest Ryo.
Tak, mamy u siebie dobrych fachowców. Kilka dni temu miałam przyjemność rozmawiać przez telefon z jednym z nich... Facet, który potrafi robić cuda z ceramiki (nie powiem jakiej, bo ktoś mógłby mieć do mnie o to pretensje), obecnie sprzedaje materiały stomatologiczne w sklepie, w którym najczęściej robię zakupy! Shocked A szkolenia prowadzą... Rolling Eyes Dlaczego tak się dzieje? Powodów pewnie jest wiele...
Cytat:
...czym on taki Polaczek z Polandii może takiego " Hansa Shroedera" zadziwić ? Wink ... toż to obciach takie nazwisko w necie umieścić Very Happy....no bo przecież nie o umiejętności tu chodzi Wink.

Czasami zdarza mi się opublikować jakieś zdjęcie w internecie i dostaję sporo gratulacji od obcokrajowców, nawet od tych ze znanymi nazwiskami... a od Polaków bardzo rzadko i to wcale nie dlatego, że ich tam nie ma... Wink Po opublikowaniu tych kilku fotek na Zgryzie, połowa moich znajomych przestała się do mnie odzywać. Dlaczego? Też chciałabym wiedzieć...
Mogłabym tu jeszcze wiele napisać ale... Może innym razem.
Wink
Na koniec dorzucam kilka zdjęć przed- i trzonowców - specjalnie dla Speenatcha! Very Happy

16.

17.

18.

19.

Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam Wesołych Świąt!
Powrót do góry
potok

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie rewelacja! Świetnie zdjęcia i świetne prace!
Gratulacje!
Powrót do góry
Martin

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Ola piękne prace, właściwie nie wiem co napisać bo mnie zatkało.
Teraz wiem jak długa droga jeszcze przede mną.
Zdjęcia wspaniałe (pozdrowienia dla męża Wink ) bo to On chyba fotografuje.

Tak się zastanawiam czy takie prace można zrobić każdą ceramiką??

Dobrych Świąt i czekam na jeszcze.
Powrót do góry
Kasia

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola, no cuda tworzysz i tyle. Wydaj jakiś album.
Ja chciałabym mieć taką koleżankęWink Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Sob Kwi 19, 2014 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola@Ola napisał:

Masz rację Speenatch... Very Happy ...ale ja myślę, że chodzi tu przede wszystkim o naszą polską mentalność.

Pozwolę sobie zauważyć, że narzekanie na naszą polską mentalność również należy do naszej polskiej mentalności. Wink

Olu, przepiękne prace i fantastyczne zdjęcia.
Nie oglądaj się na naszą polską mentalność, bo przed Tobą być może jeszcze walka ze stereotypami Polaka na świecie. Trzeba być silnym.

Nabieraj siły i zawstydzaj wszystkich gdzie tylko się da.

Naprawdę świetne prace.
Pozdrawiam,
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: