Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Konkurs "Wygraj z IGTD" oraz nasze RELACJE Z CEDE
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IGTD

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 9:48 pm    Temat postu: Konkurs "Wygraj z IGTD" oraz nasze RELACJE Z CEDE Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszamy na stoisko IGTD pawilon 8, stoisko nr 8.4.27 do wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami ( łączna wartość nagród 14707 zł). Wystarczy wypełnić kupon i wrzucić do urny na stoisku.

Szczegóły na stronie IGTD www.protetycy.com.pl

Lista nagród:

NAGRODY GŁÓWNE:

Zhermapol Sp. zo.o.
• Piaskarka S 26 firmy Zhermack o wartości 4455 zł
Natrodent Profesjonalne Systemy Protetyczne B. Troczyński P. Nagadowski Spółka Jawna
• 3 x zaproszenia na kurs „ Rozwiązywanie problemów okluzyjnych za pomocą łuku twarzowego i artykulatora” wartość każdego zaproszenia 1000 zł
Ceramists Ryo Miwa
• Wejściówka na kongres Ceramists 2013 o wartości 950 zł

NAGRODY ZWYKŁE:
4-Tune IT
• program komputerowy Protetic 4 You (wartość 1000 zł)
• program komputerowy Protetic Express + (wartość 500 zł)
Dental Connection s.c
• 5 x płyta CD z kursem p. Katarzyny Subotowicz (wartość 600 zł)
Elamed Sp. z o.o.. Sp.k.
• 3 x pakiet: jedna płyta DVD ze szkoleniem „Napalanie porcelany na struktury metalowe”, jedna płyta DVD ze szkoleniem „Porównanie technik napalania ceramiki na struktury i ZrO2” oraz książka „Ceramika dla każdego” (wartość 300 zł)
Grabowski Sp. z o.o.
• Łącznik implantologiczny firmy Medentika, dowolnie wybrany (wartość 400 zł)
• Zestaw mas osłaniających firmy Siladent + metal na korony i mosty oraz metal na protezy szkieletowe – (wartość 200 zł)
Hol-Dental Depot Urszula Chudak
• Shofu Vintage MP UNI-LAYER (wartość 800 zł)
Ivoclar Vivadent Polska Sp. z o.o.
• Kurs „SR Nexco - niedościgniony wśród kompozytów” (wartość 500 zł)
Mikran sp. z.o.o. sp.k.
• DFS Plastodur preparaty do utwardzania gipsu x 10,
• DFS Kera-Sep separator do ceramiki w spray x 2,
• DFS Separator Separator diamentowy SPIROFLEX x 5,
• DFS Haftspray spray poprawiający mocowanie wosku na modelu x 1 (wartość sumaryczna 552 zł)
Organizatorzy Zimowego Zjazdu Techników Dentystycznych
• Pobyt dla jednej osoby podczas Zjazdu 2014 (12-15 marzec 2014r.) w Szklarskiej Porębie. Nocleg z wyżywieniem ( w pok. 2 lub 3 osobowym) oraz uczestnictwo w szkoleniu (wartość 460 zł)
Polkard Sp. z o.o.
• Zestaw wprowadzający masy rema cc, precyzyjnej masy do koron , mostów i presceramiki firmy DENTAURUM
• „O-Atlas" atlas techniki ortodontycznej i ortopedii szczękowej. Wersja polska, wydawca: Polkard Sp. z o.o.
Proto-Fan
• FAST SPLINT plecionka do wzmocnień protez akrylowych (wartość 290 zł)
Sodenta Piotr Tarnowski
• Frezy do metalu i akrylu (wartość 250 zł)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 5:16 pm    Temat postu: Re: Konkurs "Wygraj z IGTD" Odpowiedz z cytatem

IGTD napisał:
łączna wartość nagród 14707 zł
Shocked Laughing
Realna wartość nagród - znacznie niższa... Poza tym, niektóre z nich, dla wielu osób, nie mają żadnej wartości.

Istotne jest aby przyciągnąć jak najwięcej osób, które zostawią swoje dane i uwierzą, że to co wygrały było tego warte... Może znowu uda się komuś "ważnemu" zrobić zdjęcie na stoisku z "dowolnie wybranym łącznikiem" w ręce? Jako bonus proponuję kolejną parę rajstop (te z zeszłego roku już się pewnie dawno zużyły). Laughing

I żeby znowu nie było, że się czepiam. Po prostu wyraziłem własne zdanie, mając na celu zwrócenie uwagi na "szczytny cel" tego konkursu . Wink
Powrót do góry
Miłosz

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, że to z tymi rajstopami to dobry żart Razz Laughing
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewasz preseza i spółkę o tak wysublimowane poczucie humoru?

Spójrz tutaj. Nie wiem kto je rozdawał lub co trzeba było zrobić aby je "wygrać". Ważne, że ktoś uwiecznił na stoisku IGTD osobę, która z dumą je prezentuje.
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 9:22 am    Temat postu: Re: Konkurs "Wygraj z IGTD" Odpowiedz z cytatem

IGTD napisał:
Lista nagród:
•...o wartości 4455 zł
•...wartość każdego 1000 zł
•...o wartości 950 zł
•...(wartość 1000 zł)
•...(wartość 500 zł)
•...(wartość 600 zł)
•...(wartość 300 zł)
•...(wartość 400 zł)
•...(wartość 200 zł)
•...(wartość 800 zł)
•...(wartość 500 zł)
•...(wartość sumaryczna 552 zł)
•...(wartość 460 zł)
•...zestaw wprowadzający (bez wartości?)
•...atlas (również bezwartościowy?)
•...(wartość 290 zł)
•...(wartość 250 zł)

Uścisk dłoni Preseza - BEZCENNY Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijam już fakt, że CEDE to podobno przecież przegląd nowości.
Rajstopki... hmm Laughing
Mogliby się chociaż wysilić i nowoczesne rajstopki rozdawać.
http://www.youtube.com/watch?v=U7LeDxLo1YM
Ale tam...
Laughing

Uścisk dłoni prezesa, pewnie faktycznie najcenniejszy.
piotrasz

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zębatka napisał:
CEDE to podobno przecież przegląd nowości

Chodzą słuchy, że jedyną nowością będzie w tym roku aktualizacja do aktualizacji programu, o którym wiadomo, że jacyś prawnicy twierdzą, że tak ma być, ale nikt nie chce wziąć za to na siebie odpowiedzialności.

Poza tym znalazła się grupa osób, która odszyfrowała jakieś tajemne kody dentystyczne. UE w trosce o własne interesy utajniła epokowe odkrycie w swoich archiwach, przy pomocy wspomnianych kodów. Nikomu zatem nie udało się dotychczas tego rozwikłać. Nikt wcześniej również nie wpadł na to aby dla przykładu most okrężny skojarzyć z kopytem. Dopiero światłe umysły, wiedzione instynktem wprost z obory, mogły tego dokonać. Mam przeczucie, że tegoroczne CEDE będzie również tym zdominowane.
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrasz napisał:
Mam przeczucie, że tegoroczne CEDE będzie również tym zdominowane.

Ja też myślę, że będzie nie inaczej.

RADA PROGRAMOWO-KONSULTACYJNA CEDE

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż powstała Rada Programowo-Konsultacyjna CEDE. W jej skład weszli:
• Lek. stom. Danuta Borczyk
• Dr n. med. Wojciech Bednarz
• Dr n. med. Aneta Doliwa-Augustowska
• Dr med. dent. Wojciech Drobek
• Tech. dent. Andrzej Dulian
• Lek. stom. Anna Gemel
• Dr n. med. Piotr Grochowski
• Dr n. med. Hubert Kubica
• Lek. stom. Magdalena Pawelczyk-Madalińska
• Lek. stom. Przemysław Marcinowski
• Tech. dent. Jacek Oksiński
• Lek. stom. Przemysław Stankowski
• Prof. Stanisław Suliborski - Kierownik Naukowy Zjazdu Zespołów Stomatologicznych

Celem Rady jest zarówno opiniowanie programu wykładów, szkoleń, warsztatów jakie odbywają się w trakcie CEDE, jak i rozszerzenie oraz dostosowywanie programu do zmieniających się potrzeb współczesnej stomatologii.

piotrasz napisał:
Nikt wcześniej również nie wpadł na to aby dla przykładu most okrężny skojarzyć z kopytem.

Cytat:
rozszerzenie oraz dostosowywanie programu do zmieniających się potrzeb współczesnej stomatologii.

I zmienia się ten świat i zmienia.
adamas

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

I zmienia się ten świat i zmienia.

Laughing Laughing Laughing

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro zrobił się nam trochę temat o CEDE, to moje wrażenia po dniu wczorajszym są następujące:

-coraz mniej firm wystawia się w Poznaniu, co spowodowało zlikwidowanie jednej hali i teraz zamiast 5, są 4 hale
-jedynie firmy handlujące materiałami i sprzętem stomatologicznym rosną w siłę, protetyczne są słabo zauważalne
-żenująco i pusto wyglądało stoisko PTTD, na którym pokazywane prace były wykonywane chyba w szkole przez uczniów i to w dodatku tych mniej zdolnych (doprawdy zachodzę w głowę, jaki w ogóle miały cel?)
-na stoisku IGTD straszyli w duecie piaskarka z presezem, który w przeciwieństwie do tej pierwszej, ma jak zwykle dużo do powiedzenia
-wykładami nie interesowałem się wcale, bo po prostu nie było czym
-dosłownie kilka sztuk skanerów i frezarek obecnych na stoiskach (można na palcach jednej ręki to policzyć), doskonale moim zdaniem odzwierciedlało poziom zainteresowania tym sprzętem w Polsce
-chińszczyzna protetyczna, która była sprzedawana na CEDE przyprawiała mnie dosłownie o mdłości (widziałem już dużo lepsze, choć nadal chińskie podróbki na IDS)
-nagonka na zdobywanie danych osobowych klientów sięgnęła kompletnego absurdu, gdy kupując bilet wstępu na CEDE wystarczyło wpisać cokolwiek (np. nazwisko i adres preseza), aby otrzymać bilet zamiast za 25 zł - za 15 zł na jeden dzień
Powrót do góry
obserwator

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Piotrasz!!!
Masz u mnie piwko i być może coś mocniejszego.
Dobrze że nie pojechałem.Będzie za co kupić piwko!!!!! Smile

Pozrawiam
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2013 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie piotrasz wyczerpał temat w swojej wypowiedzi na temat CEDE, ale dodam kilka moich obserwacji tak jak zachęcam innych do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

CEDE to już kupa kompletna. Impreza, której sensowność od kilku lat stałą pod dużym znakiem zapytania w tym roku po raz kolejny wystawiła nerwy wystawców na duża próbę. I można wypisywać tutaj kolejne mniej czy bardziej obiektywne przyczyny takiego stanu ale konkluzja jest jedna. Bez zwiedzających nie ma targów. A dlaczego nie ma zwiedzających ...to już zupełnie odrębna historia i tutaj można się pokusić o małą analizę do której trzeba by było poruszyć bardziej złożone problemy obecnej sytuacji na rynku. Ale wracając do tegorocznego CEDE , cokolwiek przeczytacie w "relacjach obiektywnych" w "wiodących pismach branżowych" to każdy kto był widział ...że nawet nie było kolejek lekarzy przy stoiskach z pastami i szczoteczkami rozdających tak pożądane przez nich tekturowe pudełka do dekoracji poczekalni. Wyobrażacie to sobie: nie było lekarzy... a technicy? A kto to są technicy? Zresztą kogo mieliby odwiedzać technicy skoro typowo technicznych firm można policzyć na palcach obydwu rąk przy czym kilku znanych i cenionych dostawców i importerów w ogóle olało tę edycję. I to są najbardziej zadowoleni z CEDE wystawcy.
Nikt mnie nie przekona, że teraz inne targi, w Krakowie czy gdziekolwiek indziej przejmą ciężar wiodącej imprezy branżowej w najbliższych latach. Byłem , widziałem....

Kolejna sprawa jaka wywołał u nas ( u mnie i przyjaciela z którym dokonaliśmy wizytacji) uczucie niemiłego smaku w ustach było smutny upadek atmosfery i dobrych zwyczajów panujących na stoiskach. Pomijamy spadający na łeb i szyję tzw "profesjonalizm" pracowników. Cóż, to problem pracodawców zatrudniających na coraz gorszych warunki tych samych nieudaczników zmieniających co kilka lat kolejne firmy. Ale ciąć koszty trzeba, nieprawdaż prezesie ? To nic, że przy okazji znikają ze stoisk ludzie, którzy poniekąd byli wizytówkami firm i
stanowili trwałe ogniwo wiążące klientów z markami, ale kto ma to docenić...; Ale wracając do dobrych zwyczajów, powiem krótko: stoisko firmy ZIRKONZAHN POLSKA było takim jakie chciałoby się odwiedzać na każdych imprezach. Chyba ostatnia firma, która zadała sobie nieco trudu by nadać swojemu wizerunkowi odrobiny indywidualności i ...przyjaznej atmosfery w gronie zawodowych kolegów. Tak,... wystarczyło podejść, poczęstować się serkiem i regionalną kiełbaską , przybić piątkę z już znajomymi jak i nowymi konsultantami , ucałować szefową by po chwili z małpeczką dobrej żubrówki w łapie pogadać o problemach codziennej orki z innymi technikami, którzy dziwnym trafem chyba prawie wszyscy byli na tym stosiku przez całe targi....
Brak zadęcia, wyczuwalna dobra atmosfera na linii bossowie - reszta świata, oraz coś co reszta buractwa z innych firm długo nie zrozumie..... nie ma MOICH i TWOICH klientów w branży, wszyscy się znają i do wszystkich można trafić. Dlatego dzisiaj, gdy wszystko można w kilka minut zamówić jak nie tu to gdzie indziej dobre relacje buduje się w nieco inny sposób.

Niewiele więcej da się napisać o tych , pożal się boże ,targach. Zawsze byłe gorącym orędownikiem aktywnego uczestnictwa w możliwie wielu wydarzeniach branżowych gdyż to napędza całą machinę rynku i powoduje, że wiele więcej opłaca się organizować na czym zyskujemy wszyscy.
Jednak oglądając ostatnie CEDE mam poważne obawy czy to jeszcze ma sens....

wejście na CEDE , sobota , godz. 12.30 komentarz zbędny....

pozdrawiamy śledziki białostockie....

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
piotrasz

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardzo proszę Zwyciezców o podzielenie się swoim szczęściem i napisanie kila słów o naszym konkursie

Proszę bardzo:

Każdy powinien czuć się zwycięzcą, komu na szczęście zwyciężył zdrowy rozsądek i nie wziął udziału w tym "konkursie". I to jest właśnie to szczęście, którym warto się podzielić.

Ps. Czemu jak patrzę na tego chłopaka w niebieskiej koszuli, na zdjęciu powyżej, to od razu robię się głodny?
Powrót do góry
IGTD

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 11:23 pm    Temat postu: do piotrasza Odpowiedz z cytatem

Nooooo piotraszu..... Very Happy

Bardzo się cieszymy, że nagminnie zaglądasz na nasze forum i przekazujesz światu izbowe nowinki. Być może jesteś jednym z izbowiczów i tylko przed "zgryzowiczami" zgrywasz takiego anty...(przeciwnego organizacjom branżowym), bo ogólnie jesteś dość dobrze zorientowany w działaniu naszej organizacji i organizacji pttd.

W sprawie konkursu, to jeśli czujesz się zwycięzcą, to bardzo Ci gratulujemy. Może podzielisz się tą radością na forum IGTD i zdołasz zobaczyć ( bo na razie jesteś strasznie zaślepiony i zapatrzony w siebie) podziękowanie, które wkleiła tam nasza koleżanka odnośnie konkursu. Dzięki niemu Ktoś wygrał fajny sprzęt, Ktoś- uczestnictwo w kursie, Ktoś- może rajstopy ( osobiście nie pamiętam takiej nagrody), a Ktoś- koleżanka po "fachu"- szansę na zdrowie....- część nagród została przekazana na akcję charytatywną.

Więc czasem trochę pomyśl i jak prawdziwy facet przystopuj z wypowiedziami, bo to nie przystoi w pewnych sytuacjach... tym bardziej, że Twój kupon możę także znajdował się w urnie...

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie "Wygraj z IGTD".
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. Staram się być dość dobrze zorientowany. Ale tylko w jednym celu. Aby ostrzec innych przed pozorowanym działaniem "naszych" organizacji lub też działaniem na szkodę techników dentystycznych w Polsce. IGTD - niestety przoduje w tym działaniu.

Nie jestem natomiast zapatrzony w siebie, bo jak widzicie - z uporem maniaka, dla dobra ogółu punktuję wszystkie Wasze wpadki (że chociażby o in vitro nie wspomnę) oraz czasami aż trudną do zaakceptowania obłudę. Jako, że skleroza mi jeszcze nie doskwiera, przypomnę poniektórym sytuację, gdy presez węsząc niezły interes, z dnia na dzień odwrócił o 180 stopni opublikowaną pod własnym nazwiskiem opinię na temat wiadomej ustawy...

Nigdy nie wypowiadałem się o prowadzonych przez Was akcjach charytatywnych. Dziwnie się jednak czuję, gdy ktoś pod ich przykryciem, próbuje zamknąć mi usta, argumentując to brakiem przyzwoitości. To są zupełnie różne tematy i podejrzewam, iż większość z Was doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Proszę więc wybaczyć ale nie ustosunkuję się do listu pochwalnego, który publikujecie na swoim forum. Oli, której ten list dotyczy, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Najbardziej jednak w tym wszystkim przeraża mnie świadomość, iż będziecie nadal uparcie dążyć do obranego przez siebie celu - a mianowicie całkowitego podporządkowania sobie rynku techniki dentystycznej w Polsce oraz wszystkiego, co jest z nim związane. Ze smutkiem stwierdzam, iż to się Wam coraz lepiej udaje. Akcje konkursowe, podobne do tej ostatniej "Wygraj z IGTD", powiększają tylko Waszą bazę danych oraz wiedzę o polskich technikach dentystycznych. Bez obawy, mojego głosu w urnie nie znaleźliście, proszę więc nie przypisywać mi cech, którymi sami się kierujecie.

Wiem też doskonale, iż nie jestem w tej ocenie sytuacji odosobniony. Byłoby mi jednak lżej na duszy, gdyby ktokolwiek odważył się, oprócz mnie, na forum do tego przyznać. Choć zapewne niewiele to zmieni, warto aby komukolwiek otworzyło szerzej oczy i uszy na to, co się dookoła dzieje i pozwoliło na realną ocenę zagrożenia jakie stwarzacie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: