Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Formierz ciśnieniowy - jaki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Urządzenia laboratoryjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filipesku

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 4:43 pm    Temat postu: Formierz ciśnieniowy - jaki? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję formierz ciśnieniowy , czy możecie poradzić sprawdzone i przetestowane. Na www to co przeglądnąłem to biostar za 12 k. Potrzebuje coś tańszego jakies propozycje ?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam ministara s z sheu i jak dla mnie jest idealny, dałam za nowy coś około 6,5 tys
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy do czego miałby służyć. Biostar jest jednym z najdroższych urządzeń na rynku, tak więc wybór tańszych wcale nie jest mały. Czy wart swojej ceny? Nie wiem.

Sprawdzone są Erkoformy firmy Erkodent. Jest ich kilka, od 3d - programowalnego, począwszy - na najprostszym skończywszy - nawet starsze, używane modele. W cenie dużo niższej niż 12k.
Powrót do góry
jacor107

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze,wg mnie są formierze które wykorzystują ciśnienie z kompresora do tłoczenia czyli głównie firmy scheu. Próżniowe urządzenia wytwarzają próżnię 0,9 bara, natomiast urządzenia ciśnieniowe od 3 do 6 barów. Widać różnicę w dokładności odwzorowania.
Powrót do góry
marian180

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:47 am    Temat postu: Dreve Odpowiedz z cytatem

tylko Dreve Drufomat, 3 w 1

Ostatnio zmieniony przez marian180 dnia Sob Paź 21, 2017 9:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 7:48 am    Temat postu: Re: Dreve Odpowiedz z cytatem

marian180 napisał:
nie znacie się,tylko Dreve Drufosmart

Zechcesz łaskawie zapoznać nas z tą maszyną, skoro tylko ona, a nie inne? Wink
marian180

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=db_EKT6IyTQ

3 w 1
Powrót do góry
closer

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkie trzy urządzenia osobno kosztują około kilka tysięcy mniej niż Drufosmart scan, może i zajmują więcej miejsca ale jak ci sie coś zepsuje to nie wszystko naraz Wink
Głęboka wiedza, bezinteresowność, humanitaryzm do granic ludzkich możliwości.Wielki Syn Wielkiego Narodu. Patriota i lekarz, znakomity skrzypek. Mąż, ojciec i dziad.Profesor doktór Jerzy Klemens Werner.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Urządzenia laboratoryjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: