Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
vita, kiss czy ivoclar? a może coś jeszcze innego?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bossygirl

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 12:34 pm    Temat postu: vita, kiss czy ivoclar? a może coś jeszcze innego? Odpowiedz z cytatem

Pytanie nawiązuje od moich "sercowych" rozterek...

Oczywiście wiem, że każda ceramika ma swoje zalety i z każdej moża wyczarować coś pięknego. Ale Vita 13 mnie doprowadza do szału czasami... Mam wrażenie że musze się narobic jak dziki osioł żeby osiągnąć fajny efekt. Podobno inne ceramiki są łatwiejsze. Czy to prawda? Jakie jest wasze zdanie? Czy przetestowaliście już te które wymieniłam? Na której się Wam najlepiej pracuje? Która najwięcej wybacza?

Nie chcę rezygnowac z Vity, ale chcę mieć jeszcze jakąś inną opcję. A nie wiem co wybrać, co przetestować.
Vita wychodzi mleczna, to prawda, wszyscy jej to zarzucają, a ja potrzebuję czasami osiągnąc efekt super szklistości, a to na Vicie wychodzi mi ciężko.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
obserwator

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowe - coś mi nie wychodzi to jest feeeee!!!!!A coś innego będzie lepsze ?!
Dam Ci dobrą radę i to za darmo - udaj się na kurs do Vity i zobaczysz co można z niej osiągnąć a nie płacz że nie wychodzi - nie umiesz nią pracować.
Pewnie jest jeszcze problem z ..... ale miała to być darmowa rada. Wink
P.S.
Kto wszyscy? zarzucają że wychodzi mleczna - leniwi technicy z polski?dla których przeczytanie instrukcji użytkowania jest jedyną wystarczającą formą poznania produktu!!! BRAWO!!!!!TAK TRZYMAĆ!!!
Powrót do góry
emesz

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie używaj takiej ilości base dentyny,więcej transpa dentyny nie bój się nie będzie przebijać opaker a jak sądzisz że będzie to go podbarw.Wychodzi super szkliście wręcz za mało chromatycznie ale to inny problem.
Powrót do góry
bossygirl

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to wszyscy? zarzucają że wychodzi mleczna - leniwi technicy z polski?dla których przeczytanie instrukcji użytkowania jest jedyną wystarczającą formą poznania produktu!!! BRAWO!!!!!TAK TRZYMAĆ!!!

Zadzwonił lekarz z propozycja współpracy. jakaś praca na początek. Ale jaką porcelanę palicie?-zapytał. Vite, oczywiście. On na to czy nie mamy innej porcelany bo Vita wychodzi mętna i mleczna. I on by wolał żebyśmy napalili mu ten most z czegos innego.... Evil or Very Mad

Dlatego to pytanie postawiłam. Bo zaczeliśmy już sami siebie nakręcać i dyskutowac na ten temat. Dorzucił swoje 5 groszy też wszytkowiedzący przedstawiciel Rolling Eyes Który powiedział że "Ten" nie pali już Vity od 4 lat, a "tamten" ma ale częściej korzysta z kissa....

Doszliśmy do wniosku że w dupie mamy ta ich komercje Cool

Cytat:
Nie używaj takiej ilości base dentyny,więcej transpa dentyny nie bój się nie będzie przebijać opaker a jak sądzisz że będzie to go podbarw.Wychodzi super szkliście wręcz za mało chromatycznie ale to inny problem.

Dzięki! Przetestuje ten patent. ja na 2/3 paleniu daję EE4 i WIN, ale tzreba uważać bo przes EE może wyjść ciut jaśniejsza korona.
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bossygirl napisał:
Zadzwonił lekarz z propozycja współpracy. jakaś praca na początek. Ale jaką porcelanę palicie?-zapytał. Vite, oczywiście. On na to czy nie mamy innej porcelany bo Vita wychodzi mętna i mleczna. I on by wolał żebyśmy napalili mu ten most z czegoś innego...

Dentysta ma prawo wierzyć w to, co mu kitują technicy, tak samo jak technicy w to, co im kitują dentyści.

Tak rodzą się stereotypy, które latami pokutują, zanim Obserwator udzieli darmowej porady...
Powrót do góry
ewelina90

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam KERE PLUS wysokotopliwa. Bardzo dobrze się na niej pracuje.
Dobra jakość materiału. Pacjenci są zadowoleni.
rb2000

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam kissa już od początku istnienia,łatwa prosta i ciekawa w pracy polecam,kiedyś używałem vity omegi ,porównując te dwie porcelany ,przesiadka ze starej syreny do nowego mercedesa hi hi ha.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: