Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Właśnie powstaje Polskie Towarzystwo Techniki Ortodontycznej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabgor

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 7:38 pm    Temat postu: Właśnie powstaje Polskie Towarzystwo Techniki Ortodontycznej Odpowiedz z cytatem

Witam ! Miło mi poinformować iż w piątek we Wrocławiu, podczas wspólnego spotkania lekarzy i techników zapadła decyzja o zawiązaniu Polskiego Towarzystwa Techniki Ortodontycznej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anangel

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytań dotyczących Towarzystwa: czy Towarzystwo będzie np rozstrzygać spory między technikiem a dentystą ortodontą? zostaną ustalone jakieś odgórne dokumenty? gdzie można znaleźć informacje na ten temat? Albo się zapisać?
dziękuję! Smile
andruten

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Byłem we Wrocławiu podczas zakładania PTTO. Głównym zamiarem działalnosci PTTO, będą wspólne szkolenia dla lekarzy i techników ortodontycznych, które obecnie są prawie nie spotykane. Zależy nam na organizacji wspólnych zjazdów, na których będą kursy z zakresu ortodoncji.
Chcielibyśmy, aby dzięki zjazdom technicy ortodontyczni mogli wymieniac się swoimi doswiadczeniami.

PTTO jest narazie w fazie powstawania. Będzie zarejestrowane w Sądzie i w US.

Pierwsza reklama w formie plakatu ma się pojawic na Krakdencie. Strona internetowa będzie juz za niedługo dostępna. Będą podane wszystkie dane kontaktowe.

Roczna opłata członkowska będzie wynosic 100 zl (które będzie odliczane od kwoty za udział w zjeździe PTTO), wpisowe 50 zł.

Zachęcamy wszystkich do współpracy. Zależy nam, aby tech. ortodontyczni mieli możliwośc kształcenia się i polepszenia współpracy pomiędzy TD, a lekarzem.

Jesli chodzi o rozstrzyganie sporów pomiędzy TD, a lekarzami, to narazie nie było o tym mowy (nie wiem czy jest to w ogóle możliwe).

W razie pytań proszę pisac. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: