Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Si-tec....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Zamik ,zatrzaski, prace kombinowane , teleskopy etc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łukaszenko

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 2:33 pm    Temat postu: Si-tec.... Odpowiedz z cytatem

witam
ostatnio wypróbowałem zasuwy Sim-tec firmy Si-tec (przywiózł mi je kolega z Niemiec) powiem szczerze że dentysta był bardzo zadowolony o pacjencie nie wspominając. znalazłem dystrybutora na Polskę: cj-dental.pl
ma może ktoś większe doświadczenie z si-tec? interesowałby mnie te systemy na teleskopy...proszę o opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
totalnakorozja

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm...
dla mnie Twój wpis to jak kryptoreklama dystrybutora
Piszesz że lekarz i pacjent był zadowolony A TY?
Jak Ci się pracowało z tym elementem?
Rzeczywiście była potrzeba zastosowania tego elementu?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
łukaszenko

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to nie jest żadna reklama, jak byś czytał TD, ale chyba nie czytasz... to byś zobaczył że ten gość sam się tam reklamuje...
zasady montażu tej zasuwy są takie same jak pozostałych, ale chodzi o kształt i właściwości,nie będę opisywał radze wypróbować.

PS. ''potrzeba jest matką wynalazku"
Powrót do góry
Adler

PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukaszenko a czy za trzy lata pan doktor będzie tak samo zadowolony jak teraz, biorąc pod uwage charakter tej zasuwy ?
Si-tec zakłada że można ją zastosowac na jednym zębie koronowym przy braku skrzydłowym ,zrobiłes tak? Rolling Eyes
Fajnie że matryca ma retencje do protezy szkieletowej ,kształt T z rozdzielaczem u podstawy.
Rzecz w tym że dobrze zrobiony OT-steady z Rheina ,czy vario soft z Bredenda spełni swoje oczekiwania.
A w dobie szalonych kodów wystarczą czasami dwie sprawdzone przez lata zasuwy czy dwa zatrzaski i jest dobrze Idea
A co sądzisz o Pico-ec ?
Pozdrawiam Embarassed
Die Königin ist die Funktion und Alle anderen Dinge haben sich ihr unterzuorden .....es hat mich uberzeugt ... dass die Biomechanische Okklusionskonzept nach M.Polz und Okklusionskonzept nach prof.Slavicek das ist der richtige Weg..
Powrót do góry
łukaszenko

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta firma (Si-tec) istnieje już od 22 lat na rynku niemieckim i od 15 lat na rynku
Hiszpańskim i Włoskim! Myślę, że się już sprawdziła!?Very Happy
Nigdzie nie znalazłem żeby Si-tec zalecał stosowanie zasuw na jednym zębie, a co do
OT-steady z Rheina ,czy vario soft z Bredenda to Si-tec ma tą samą jakość i precyzję za
o wiele lepszą cenęExclamation
Pozdrawiam
P.S. Myślę, że się spotkamy na kursie tej firmy, 3 marca to w tedy chętnie się wymienię
doświadczeniami. Laughing
Powrót do góry
scout

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2012 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia z protez kombinowanych to byłem ostatnio na bardzo dobrym szkoleniu. Chłopak z szeroką wiedzą uczy na elementach, które sobie sam wybierasz (różnych firm co oznacza, że z żadnym producentem go nic nie łączy). Poza tym nikt z tych co znam tak fajnie nie uczy frezowania (a byłem już na wielu szkoleniach u tzw. "polskich mistrzów"). Kolejna sprawa, że taniej jest niż to co proponujesz. Dzwonisz umawiasz się na termin i wyciskasz z gościa wiedzę jak z cytryny w jego mikroskopijnej pracowni. Poniżej link:
http://www.modusdent.pl/szkolenia.php
Powrót do góry
ceram

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, kiedyś skorzystałem - choć było to przy okazji- pamiętam do dziś, mówił otwarcie o tym o tamtym, co zrobić by nie nakupować głupot nikomu nie potrzebnych, pod ręką mamy wiele skutecznych rozwiązań o bardzo szerokim spektrum .
Wyłożył kawę na ławę, co jak gdzie i kiedy. Z mojego punktu widzenia polecam.

Pozdrowienia dla Szymka Wink

Pozdrawiam ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelina90

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://servodental.pl/
CJ

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zobaczyć!!!
http://si-tec.linuxpl.info/GLOWNA.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Zamik ,zatrzaski, prace kombinowane , teleskopy etc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: