Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dzieki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiak

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 4:10 pm    Temat postu: dzieki Odpowiedz z cytatem

dzieki

Ostatnio zmieniony przez Kasiak dnia Sob Gru 03, 2011 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiak

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche pomoglas faktycznie zgryz dogoni i zrobi sie problem, o tym nie pomyslalam

Ostatnio zmieniony przez Kasiak dnia Sob Gru 03, 2011 8:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
cropka

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam wszelkie dowieszki za zło Wink .
Sama piszesz, że dziewczyna pewnie ma zgryz głęboki i jest mało miejsca na dwójkę. A chcesz ją jeszcze wyłączyć ze zgryzu??? Nawet jeśli Ci się to uda, to zgryz "dogoni" za jakiś czas dowieszkę i będzie problem(taka uroda zgryzu głębokiego, że lubi się pogłębiać, młoda pewnie ma piękne lotniska na trzonowcach i problem to kwestia czasu).
Nie bierz tego do siebie, ale oddałabym pracę technikowi, który jest w stanie uzyskać dobry kolor i poleciła zrobienie zwykłego mostu(13*11), bez kombinowania z dowieszkami. Ewentualnie można pomyśleć o implancie... Rozwiązanie proponowane przez lekarza(4 punkty w moście) też do tanich nie należy, niech dziewczyna dozbiera kasę na implant.
Pewnie za bardzo nie pomogłam Rolling Eyes
Powrót do góry
krocodyl

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cropka napisał:

Nie bierz tego do siebie, ale oddałabym pracę technikowi, który jest w stanie uzyskać dobry kolor

Chyba Kasiak to wzięła do siebie bo pozmieniała swoje poprzednie wypowiedzi Wink
Powrót do góry
Kasiak

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wzięłam tego do siebie, ale zmieniłam post ponieważ nie chciałam żeby przypadkiem moja pani doktor ktora będzie robić ta prace skojarzyła że to ja piszę. A pisać dlaczego nie będę, bo swiat jest mały. Co do rady cropka zgadzam sie, oddałabym ta pracę bardziej doświadczonemu technikowi, ale jestem jedynym technikiem w pracowni ktory robi porcelanę. Cropko dziewczyna dozbiera na implant
Powrót do góry
Kasiak

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krokodyl a co Ty bys zrobił. Pacjent ma most 13-27, 14 brak 15 brak, 16 ma i 17 ma. Moja pani doktor uparła sie zeby oszlifowac 16 17 i na tym dowiesic 14 i 15 i lapka na 13 w moscie. Ja juz z moja pania doktor nie dyskutuje bo i tak zrobi po swojemu. Większość z Was zna ten problem... Krokodyl nie pisz mi jutro ze wzielam to do siebie i skasowalam swoj wczesniejszy post, skasowałam bo miałam powody
Powrót do góry
cropka

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiak napisał:
Krokodyl a co Ty bys zrobił. Pacjent ma most 13-27, 14 brak 15 brak, 16 ma i 17 ma. Moja pani doktor uparła sie zeby oszlifowac 16 17 i na tym dowiesic 14 i 15 i lapka na 13 w moscie. Ja juz z moja pania doktor nie dyskutuje bo i tak zrobi po swojemu. Większość z Was zna ten problem... Krokodyl nie pisz mi jutro ze wzielam to do siebie i skasowalam swoj wczesniejszy post, skasowałam bo miałam powody

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest piękne wydrukowane oświadczenie, że lekarz zaprojektował pracę i że wykonujesz ją na jego wyraźne żądanie, wbrew Twoim zaleceniom.
Wink
Czasem skłania to lekarza do ponownego zastanowienia się nad sensem i bezpieczeństwem swojej wizji.

W wiele dziwnych prac lekarze dali radę mnie wmanewrować, ale w/w to jest jakiś cyrk Confused

Fajnie, że dziewczyna zdecydowała się na implant.

P.S. Myśleliście o zmianie ceramiki na jakąś bliższą kolornika? Po co się męczyć wiecznie z kolorami Rolling Eyes . To jednak dosć spory problem. MM nie paliłam, ale opinie słyszałam raczej nieprzychylne.

Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Kasiak

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cropka być może zmienie prace, zaprosili mnie na rozmowę, niestety na troszkę inny zawód(ale tylko troszkę). Od roku szukałam pracy w zawodzie ale jest ciężko, przynajmniej w moim mieście, a tam gdzie obecnie pracuję nie chce pracować, nie chcę żyć z tą świadomością ze robie krzywdę pacjentom (pani doktor i tak kaze zrobic po swojemu). Nie wiem czy robię dobrze odchodząc od zawodu, ale decyzję już podjełam i jak sie uda to zmieniam pracę. Poza tym kokosów nie ma i z każdym miesiącem coraz mniej pracy więc chyba nic nie tracę... Pozdrawiam! a zawód swój bardzo lubię, tylko Ci lekarze...
Powrót do góry
Olek

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiak napisał:
Moja pani doktor uparła sie zeby oszlifowac 16 17 i na tym dowiesic 14 i 15 i lapka na 13 w moscie.

KaTaStroFa!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: