Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pytanie do ortodontycznych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamas

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 12:45 pm    Temat postu: Pytanie do ortodontycznych Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję solidnego szkolenia z ortodonncji takiego, po którym mogłabym zacząć wykonywać aparaty dla gabinetu.

Możecie odnieść się do tego pomysłu?(to znaczy albo sprowadzić mnie na ziemię-bo cudów nie ma, lata praktyki itp. , albo jakoś pokierować jeśli jest to do zrobienia).

Dzięki za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam

Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cara

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy są owszem, ale bez solidnych podstaw nie da rady. Tych podstaw możesz się nauczyć tylko w dobrej pracowni (zakładam, że chcesz wykonywać solidne prace).
W ortodoncji jest tak, że trzeba przewidzieć w jaki sposób zęby będą się przesuwały- jak będzie pracował aparat. Takie 'szkolne' wykonanie nic jeszcze nie daje. Trzeba mieć praktykę i zdolność przewidywania oraz ortodontycznego myślenia.
Możesz być oczywiście osobą zdolną i podołać temu wszystkiemu małymi kroczkami sam/ sama. Wszystko zależy od Ciebie.
Powrót do góry
adamas

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki cara.

Oczywiście prace mają być solidne (nie mam zamiaru nikomu zaszkodzić).
Chciałabym spróbować, a jeśli okaże się, że się do tego nie nadaję to odpuszczę.

Nie chodzi mi o namiary na 3-dniowe kursy, a o przeszkolenie w pracowni pod okiem praktyka(coś na zasadzie płatnych, intensywnych korepetycji Very Happy ).

Są wakacje, Wasi mali pacjenci wyjeżdżają więc może macie przez to więcej czasu aby wcielić się w rolę mistrza i przyuczyć czeladnika?

W razie co, dajcie znać, rzucę wszystko i jestem Very Happy Very Happy Very Happy
P.S.
Tak dla jasności: nie szukam pracy- mam własną, ukochaną, malutką pracownię Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
ortodonta

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj adamas
zajżyj na:
[ Very Happy Very Happy pw]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: