Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
galeria - mischen

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mischen

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 7:39 pm    Temat postu: galeria - mischen Odpowiedz z cytatem

Poprawione by było widać
Olek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EdEddEddy

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czym się jarasz, że te zdjęcia tu umieściłeś/aś...przeciętne... to skromnie powiedziane, zdjęcia takiej jakości jak mój post... wżery na stycznych...żenada i amatorka ...i uwaga punktacja... 3,75/9
Powrót do góry
totalnakorozja

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ed.... coś Ci się chyba pomieszało w główce. Z chęcią bym zobaczyła Twoje wyroby.
Mischem dzięki, że wreszcie coś w galerii mamy na implantach Very Happy
Powrót do góry
mischen

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EdEddEddy nie musisz oglądać tej galerii, umieszczam to co mi się podoba.
( w tym celu stworzono Galeryję pokazową )
Pokaż swoje prace, chętnie skomentuję
Laughing
Powrót do góry
zorro

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EdEddEddy-czekamy na twoje foty obgryzajac paznokcie.....
Wszakże po to galery jest żeby porównywać oceniać-prawda???
Powrót do góry
EdEddEddy

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ed!!!...Ty chamie nie oskrobany, mówiłem licz się ze słowami, burasie ty...
Przepraszam za Eda, ja tzn Edd i Eddy normalne chopaki jesteśmy, przepraszam jeszcze raz...Ed z nikim się nie liczy...roztrojenie ostatnio przeszedłem( totalnakorozjo masz racjęWink...Mischen, mnie się Twoje prace podobają ( ładnie rant wykonany), no właśnie...wreszcie coś na implantach:)...A gówno, mnie się nie podoba i nie musisz mi mówić mISTRZU, znaczy mischen w jakim celu stworzono galerię, sam się dziwię, że ten badziew skrytykowałem. A żebyście wiedzieli, że za czas jakiś pokażę swoje prace....Kurde! Ed zamknij paszczę już!! Przepraszam mischen, ale silniejszy jest ode mnie...musisz scenę odstawiać?...Eddy pomóż....Żenada co tu odstawiacie,żenada...wstyd mi przynosicie pajace...Edd i Ed idźcie stąd...ale już!
Powrót do góry
zorro

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....chodzi tylko może o kolejność -1najpierwTY pokazujesz Foty
2-my widzimy jakie prace wykonujesz (padamy na kleczki,,rozstajemy się z nozykiem do wosku mając na uwadze ze nigdy nie dorównamy tojemu kunsztowi)
3-TERAZ wkraczasz Ty!-kopiujesz ten tekst-"NO CO CIENKIE BOLKI? -OGLĄDAJCIE WYTRZESZCZAJCIE GAŁKI -wasze dwie lewe łapy nawet za 300 lat czegos takiego nie ulepią"
4......O ile to będzie WIDAĆ-wszyscy tak zrobimy przełkniemy ślinę i spuścimy wzrok i napiszemy podania o powtórne przyjęcie do szkoły (oczywiście tej którą Ty kończyłeś)-
_może tak być-EdEddEddy????? Idea Rolling Eyes Very Happy
Dluga

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak trochę z martwych wstając - Pytam się zpytuję-Ed w trzech osobach - co bierzesz??? Propozycja Zorra jest super - zastosujcie się chłopaki Edziaki Wink
seba_zg

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem, że prace fajne, zdjęcia ok, super że implanty... Tylko mam jedną prośbę, trochę męczące jest przeglądanie galerii z odnośników, wstawiajcie zdjęcia na forum nie linki, w jednym z działów jest opisane jak to się robi Smile
Pozdrawiam, Sebastian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
seba_zg

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

instrukcja jest w dziale galeria, nie zauważyłem Embarassed
no i przepraszam za off.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
mariuszz

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Edi Ty znowu musisz nam stresować forumowiczów. tak nie wolno!!! posłuchaj rady kolegii (czyli mnie Very Happy ) mnie też czasem wszystko wali, ale staram się być obiektywnym. jeśli faktycznie prace pokazane Ciebie mierżą,, myślę że naprawdę warto pokazać ludziom jak to się robi. ja osbiście bardzo czekm na Twoje propozycje
Powrót do góry
EdEddEddy

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och...no dobrze, skoro nalegacie(szyderczy uśmieszek)...pokażę, ale za czas jakiś...Nikon D3 źle w mej dłoni leży i nie będę robił zdjęć mych prac tym badziewiem, a Canon 5D jest brzydki,a brzydkiego nawet nie tykam....taaaak na czym to ja skończyłem,aaa no dobrze...narazie Zorro potwierdził,że na kolana padnie, Dluga chyba też...tak Dluga? Mariuszz nie wystarczy, że napiszesz...jak to Ty bardzo czekasz na moje prace, o co to, to nie..., musisz potwierdzić czy padniesz na kolana....no i musi się jeszcze kilka osób zebrać...to nową klasę utworzycie ...,Bosze Ed, ale ty jesteś straszny...zamknij gębę, bo ci światło w lochu zgaszę!............. Ooo! bracie Edi!!!O masz ci los i brata Ediego, widzę! ha ha oj się będzie dziao znaczy działo.

PS konopie indyjskie oczywiście z eindhoven nasączone płynem do modelowania ceramiki(ale jakiej...ha ha to nie podam, potestuj )
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: