Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dysfunkcja stawu skroniowo żuchwowego=Choroba na całe życie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Okluzja, zwarcie, artykulacja.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arcy_Hp

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 2:26 pm    Temat postu: Dysfunkcja stawu skroniowo żuchwowego=Choroba na całe życie? Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam tą nieprzyjemność życia z tą dolegliwością gdzies od ponad roku, sporo mi czasu zajelo zanim ta choroba zostala poprawnie zidentyfikowana. Wczoraj bylem u ortodonty ktory ma mi zalozyc aparat staly na zeby w celu ustabilizowania tego stawu , aby zmniejszyc te dolegliwosci. Natomiast szanowna Pani doktor powiedziala mi ze z SSŻ żyje sie juz cale zycie i ze trzeba bedzie potem znow nosic ta szyne rozluźniającą.Porownala mi to do zwichnietego kolana, ktore sie leczy ale i tak bedzie mnie tam pobolewalo cale zycie. Nie zabrzmialo mi to w ogole optymistycznie... Stwierdzilem wiec ze popytam Was szanowni Panstwo na tego typu forach internetowych, czy ta choroba jest na cale zycie? Po co wiec w ogole zaklada sie ten aparat skoro potem znowu bede musial nosic ta szyne rozluzniajaca? Czy te wszystkie nieprzyjemne dolegliwosci typu "bóle" oczu, pleców , zawroty głowy, wrócą jak aparat zostanie ściągnięty ?

Licze na Waszą wyrozumiałość i wytrwałość w czytaniu tego tekstu, po prostu jestem juz zmeczony okropnie ta choroba, a gdy w koncu sie dowiedzialem ze aparat moze mi pomoc... to ktos powiedzial ze nie do konca pomoze.

Jakie Wy macie doswiadczenie z SSŻ? Czy leczyliscie takich pacjentow aparatami stalymi ? Jak ich zycie/choroba wyglada po zdjeciu aparatu ? Czy te dolegliwosci ktore powoduje SSŻ mozna zniwelowac albo chociaz w znakomitym stopniu zmniejszyc?

Pozdrawiam Was serdecznie

Grzegorz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fasola

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz, proponuję zajrzeć tu:
http://forum.dentonet.pl/viewforum.php?f=1&sid=a20275b77497bcc8c3bd97b1ba7fa702 Smile
To część Forum Stomatologicznego 'należąca' do pacjentów. Pytaj, a na pewno znajdziesz odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arcy_Hp

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Uprzejmie Smile Jednakze chetnie wyslucham takze opini profesjonalistow Smile
Powrót do góry
artdentalphotography

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorzu,
wejdź na stronę
http://www.dul.pl/
i skontaktuj się z właścicielką tego laboratorium Panią Agnieszką Jasek.
Jest to osoba, która ma ogromny zasób wiedzy na temat, który Cię interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora
Arcy_Hp

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje pieknie za kolejnego linka...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Okluzja, zwarcie, artykulacja. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: