Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pytanie protetyczne, dot. akrylu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Protezy ruchome , akryl, zęby sztuczne, technika wtrysku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ambident

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
jeżeli jest ktoś zainteresowany przetestowaniem akrylu to proszę o kontakt na adres ambident@ambident.eu
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora
Miętka

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej.Mysle,ze teraz wiekszosc technikow uzywa akryli krotkoczasowych(doswiadczony technik nie potrzebuje duzo czasu na upchniecie ciasta do puszki)a tym bardziej nie ma czasu zeby gotowac ja dlugo.tak mysle!W szkolach daja nam akryl dlugoczasowy-nie wiem dlaczego?moze zeby nas zniechecic?? Very Happy Chociaz powiem Ci ze bardzo malo pracowni ktore znam puszkuje protezy.Moi znajomi uzywaja akryli do metody wlewowej np.jest to Casstavaria Buziak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miętka

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli mas zsklep to moze masz stronke internetowa???jestem na etapie kupowania materialow do laborki-chetnie skorzystam;-)
Powrót do góry
Odysek

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miętka napisał:
Jesli mas zsklep to moze masz stronke internetowa???jestem na etapie kupowania materialow do laborki-chetnie skorzystam;-)

Miętka - pod postem Ambidentu masz cztery ikonki - linki. Ta ostatnia to właśnie namiar na stronę internetową Cool

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miętka

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Najciemniej pod latarnia Very Happy Zakrecona troszke jestem....
Powrót do góry
zorro

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem próbeczki-dzieki wielkie-akryl miesci sie w lidze dobrych produktów z tendencją do stanów bardzo dobrych-wszystkie parametry,bardzo poprawne praca w nim nie odbiega ani na plus ani na minus od innych tego typu materiałów.WIELKI plus to wg mnie dobry naturalny i wyważony KOLOR-warto spróbować.Co do izolatora -to samo ale jeden mały minusik-większosć z nas przyzwyczjona jest do mocno barwionego,natomiast ten jest w zasadzie bezbarwny.
Powrót do góry
babeczka

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorro, skoro juz przetestowales to i owo ,to czy ktorys z akryli jest nie przezroczysty? Malo przezierny? Czy widac w nim szyjki zebow, czy ladnie kryje?
Powrót do góry
lechu

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry nieprzezierny Promolux C-34 -kolor jakoś tak -pink też mrawy.Bez niespodzianek sie robi.
Powrót do góry
ambident

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zorro napisał:
Dostałem próbeczki-dzieki wielkie-akryl miesci sie w lidze dobrych produktów z tendencją do stanów bardzo dobrych-wszystkie parametry,bardzo poprawne praca w nim nie odbiega ani na plus ani na minus od innych tego typu materiałów.WIELKI plus to wg mnie dobry naturalny i wyważony KOLOR-warto spróbować.Co do izolatora -to samo ale jeden mały minusik-większosć z nas przyzwyczjona jest do mocno barwionego,natomiast ten jest w zasadzie bezbarwny.

Bardzo dziękuję za rzetelną ocenę Acron Duo. Miód na serce Smile
Zachęcam innych do przetestowania i ewentualnej współpracy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora
babeczka

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Lechu Laughing
Powrót do góry
lechu

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babeczka-zamów najpierw próbkę bo kolor C-34 to dla twardzieli.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Protezy ruchome , akryl, zęby sztuczne, technika wtrysku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: