Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
MatchMaker Topceram ALX - mała(?) rewolucja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika bezmetalowa, wtryskiwana, Zr02, AlX, inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ROKO

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:27 am    Temat postu: MatchMaker Topceram ALX - mała(?) rewolucja Odpowiedz z cytatem

Szanowni forumowicze.
Mam przyjemność poinformować, że z dniem 01 marca 2008 firma DENTICO, we współpracy z firmą ROKO, wprowadziła do swojej oferty nowy system wykonywania pełnocermicznych mostów MatchMaker Topceram ALX.

System bazuje na opatentowanej metodzie synteryzacji i infiltracji szkłem tlenku glinu (Al2O3). Jest z powodzeniem stosowany od ok. 6 lat na całym Świecie, umożliwia wykonywanie koron oraz mostów pełnoceramicznych w odcinku przednim i bocznym. Według zapewnień producenta wytrzymałość mechaniczna jest porównywalna z wytrzymałością tlenku cyrkonu.

Jest całkowicie biokompatybilny oraz pozbawiony skurczu.

Zaletą MatchMaker Topceram ALX jest niewiarygodna prostota wykonania, szacowany czas wykonania 1 pkt to ok.1,5 godziny.

System nie wymaga specjalistycznych urządzeń - synteryzacji, infiltracji oraz licowania dokonuje się w zwykłym piecu do porcelany!

System MatchMaker Topceram ALX pozwala wykonać pełnoceramiczny most
bez powielania
bez odlewania
bez frezowania
bez skanowania

Koszt wykonania 1 pkt już od 20 PLN, jest zbliżony do kosztów stali pod porcelanę.

Prosta, szybka i tania metoda produkcji, może stanowić interesującą propozycję dla polskich pracowni dentystycznych, poszukujących dróg swojego rozwoju i w efekcie upowszechnić technologię ceramiki bezmetalowej w naszym kraju.

Osoby zainteresowane poznaniem możliwości oraz ceną systemu MatchMaker Topceram ALX zapraszamy na stoisko firmy ROKO/DENTICO na wystawie Krakdent 6-8 marca, lub do udziału w szkoleniu praktycznym w dniach 14-15 marca 2008.
Po 10 marca informacje można uzyskać wysyłając zapytanie na mail promocja5555@op.pl lub dzwoniac pod numer 790 580 337.
Zapraszamy
AR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ROKO

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy na stoisko numer C2
ROKO/DENTICO
Powrót do góry
zorro

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYłEM WIDZIAłEM-marketing -wzór konspekt Panie Arku-ale cena jaka pan walnął za ten "produkt" to daj Boże zdrowie-zamiast 5555-powinno byc 6666-byoby bardziej adekwatne Twisted Evil - ale dość uszczypliwośći-mam konkretne pytanie-czy można dostąpić zaszczytu popracowania tym materiałem i dopiero podjęcia decyzji o zakupie-czy trzeba kupic kota w worku????[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ROKO

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze mam wpływ na cenę ale ta proponowana przez producenta i tak nie wydaje się wysoka.
Oprócz samego żelu zestaw zawiera szkło do infiltracji, wszystkie płyny i ceramikę do licowania.
Zauważ, że według producenta z materiału zawartego w tym secie można zrobić 100-150 pkt.

Jest zrozumiałe, że jest możliwość spróbowania przed zakupem.
Pozdrawiam
AR
Powrót do góry
alaundo

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak duże prace mogwe wykonywać w tym systemie??
ma może ktoś doświadczeniwe z\ tym systemem??
producent daje gwarance na jednoprzeslowy most heheheh
reszta zalazy od umiejetności taaaaaaaaaaa
jesli zna ktoś ten system proszę o odpowiedz
Powrót do góry
melex

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nowego wtym temacie?
Powrót do góry
Nowak

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy to dobry pomysł żeby wszem i wobec informować że wykonanie czapki kosztuje nas ok. 20 zeta; bo jeśli tak jest to czemu nie sprzedawać tego w cenie metalowej korony Evil or Very Mad zaraz ceny pójdą w dół i cały rynek pójdzie w pi............. . ostatnio liczyłam i podbudowa wychodzi "troszkę " drożej. podoba mi się to nawet koronki fajnie wyglądają, mało roboty. powodzenia
Powrót do góry
Nowak

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanko do roko ile w zestawie jest gram aluminy i ile szkła????????????????/ proszę o odpowiedź Shocked
Powrót do góry
Jaśko

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialbym poprobowac w swoim laborku (kupic mala ilosc),na tzw kazdym piecu jak Pan AR pisye
Powrót do góry
Jaśko

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......zwyklym piecu :lol:
Powrót do góry
Jaśko

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...prosimy o fotki wielopunktowej podbudowy od wewnatrz po infiltracji
Powrót do góry
lola1980

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanko odnośnie wykonania mostów systemem ALX,mój przypadek obejmuje most czteropunktowy w odcinku bocznym ,z tym że przęsło będzie duże szerokość ok 2,5 cm od filara do filara(filary to czwórka i siódemka),
qrcze,chciałabym spróbować.,tylko czy to wytrzyma,bo jak nie to szkoda pracy,
czekam na info....
Powrót do góry
peksyk

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reasumując wszystkie pytania odnośnie ceny 1 pkt. i opłacalności tego systemu uprzejmie proszę o podanie danych katalogowych temperatur wypalania ALX i przeliczenia tych danych na wytrzymałośc standardowego pieca do napalania porcelany (może być nawet Helios). Wtedy dopiero wyjdzie nam opłacalnośc produktu .(prąd przy wysokich tem. wypalania też oczywiście należy dodać do kosztów)
Powrót do góry
ROKO

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola nie rób tego Confused
ROKO
Powrót do góry
lola1980

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 9:46 pm    Temat postu: ;-) Odpowiedz z cytatem

Spokojnie ROKO Wink

Tylko udostępniłam gościnnie swoje konto Wink, żeby uzyskać informacje...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika bezmetalowa, wtryskiwana, Zr02, AlX, inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: