Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Agnes i Neon spółka ZOO^^
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasola

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś kot coś zrobił z ta pracą ? Confused U mnie w domu jak coś małego zginie, to zawsze wiem, kto jest winien Razz
A tak poważnie, to pewnie znajdzie się za kilka dni w jakimś dziwnym miejscu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minęło więcej niż parę dni,a pracy jak nie było ,tak nie ma.Ktoś ją sobie zabrał -pewnie na pracę pokazową....nie wiem.Złość nam jauż minęła,tylko przykro nam jeszcze. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
szorstki

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w przyrodzie nic nie ginie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM MSN Messenger
fasola

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszko, jeśli naprawdę ta praca komuś się do łapek przyczepiła, to wierz mi, że pewnie wyląduje na kafelkach i rozpadnie się na miliony małych cząsteczek Neutral
No a pracy szkoda, ale cóż ...
Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej Wink
Powrót do góry
Dluga

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to Ci checa a ja myslałam że to sciema jaka!!!
Toż nie do pomyślenia!! A do Świetego Antoniego sie modliliscie?? u mni ew pracowni jak co zginie to modlitwa do patrona zagubionych rzeczy zawsze pomaga Wink
Dluga

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szorstki napisał:
w przyrodzie nic nie ginie

Tylko zmienia własciciela Wink
szorstki

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta prawda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM MSN Messenger
gadatus

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka mała dygresyjka:
koleżanka dostała do napalenia gotową czapeczkę metalową.Coś tam jeszcze przy niej zamajstrowała,chciała rant poprawić...Koronka wypsnęła jej się z puluszków i poszybowała gdzieś na orbitę.Szuka,szuka,dzień mija,ona szuka.Nie znalazła,zrobiliśmy drugą na cito,ona napaliła-korona poszła.Poranek dnia następnego: koleżanka sięga po litrową butelkę z wodą dest,która stała na jej biurku.Wewnątrz szczerzy się do niej czapeczka metalowa,przez którą odsuwane były biurka i robione "przedświąteczne porządki".Gdybym nie widziała zaskoczenia na jej twarzy,pomyślałabymże wrzuciła ją tam specjalnie.To niewiarygodne-otwór o średnicy 1-2cm i właśnie tam wpadła(chyba rykoszetem,odbiła się od ściany).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydal
Gość

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="gadatus"]Taka mała dygresyjka:

Dygresyjka? Raczej opowieść z krypty
Twisted Evil
Powrót do góry
ciociamija

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś zgubiłam napaloną koronkę i po długim poszukiwaniu na kolanach przez wszystkich pracowników znalazłam ją w protektorze własnego buta, zagnieżdziła się i nic jaj się nie stało ale cały mostek pod butem trudno byłoby wynieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora
agnieszka

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To stało się zaraz przed świętami.Wiecie co czuliśmy po paru dniach bezowocnych poszukiwań....to co stało na stole przed nami nie pozwalało spać spokojnie....a jeszcze robota tylu pkt,zamki,....wszystko na nowo.Najbardziej przykre jest to,że nikt obcy tego nie zabrał....Mam co prawda pewne typy,ale milczymy,bo niesłusznym oskarzeniem można zrobić dużo więcej złego,niż satysfakcja z odnalezienia winowajcy...Chcieliśmy się z Wami podzielić ku przestrodze...ufnie zostawiamy bardziej,lub mniej znajomych w naszych pracowniach,a i kasa w szufladach,aparat foto gdzieś między pędzlem,a silnikiem.Szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
Dluga

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE JAK BY SIE TRUDNO ŻYŁO BEZ ZAUFANIA DO LUDZI??!!
cropka

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też wtrącę mała dygresję. Ja jakiś czas temu kończyłam inlay, jakieś pół godziny przed cementowaniem Laughing Przy polerowaniu inlay poczuł zew przygody i poleeeciał. Zawsze polegam na dobrym słuchu, a tu guzik-nie było słychać gdzie upada. W popłochu przeszukałam całe laboratorium, zrobiłam pielgrzymkę na kolanach po podłodze, nawet szefa zatrudniłam do pomocy i nic...Przetrzepałam ubranie nic...nawet podłogę zamiotłam w nadzieii i nic...Wychodzę do kliniki powiedzieć lekarce, że inlay wsiąkł,a tam siedzi pan, u którego miał być cementowany i mówi, że chętnie w szukaniu pomoże. Wchodzimy do labu, a lekarka pierwsze co robi, to podnosi inlay z samego środka podłogi. Tyle, że go tam nie było Shocked chyba źle ubranie przetrzepałam Razz Ale gorąco było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dluga

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zle jest jak nie słychać gdzie upadnie!! Ale chyba poszukiwany most raczej nie opadł schował się do butelki ani takie tam. szkoda że dostał nóg Crying or Very sad
Odysek

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta cała sytuacja jest o tyle przykra, że Agnieszka zapraszając do swojego laboratorium z pewnością chciała coś pokazać, doradzić (zresztą znamy Agnieszkę z forum i wiemy, że to Osoba chętna do pomocy) a tu taka zapłata... I to najbradziej boli...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: