Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
korona kompozytowa wzmacniana włóknem szklanym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Pozostałe technologie I materiały
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomkiel

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 8:58 pm    Temat postu: korona kompozytowa wzmacniana włóknem szklanym Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam do wykonania koronę kompozytową i zostalem poproszony o wzmocnienie jej włoknem szklanym, jak się do tego zabrać?
Pomyślałem, żeby na kikut pokryć cienką warstwą kompozytu, następnie owinać to włoknem szklanym i utwardzić i dalej nakładać kompozyt na włókno, dobrze myślę?Smile Jakieś wskazówki pomocne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek085

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zrobil normalna korone bez wlokna szklanego ,bo to nie potrzebne a skasowac jak za wzmocnoina wloknem.
Powrót do góry
Babs

PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dzięki takim cwaniakom jak Ty piotrek085 jest jak jest w tym naszym świecie techników dentystycznych... Confused
Powrót do góry
closer

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek085 napisał:
Ja bym zrobil normalna korone bez wlokna szklanego ,bo to nie potrzebne a skasowac jak za wzmocnoina wloknem.

No K#%&a nie wierzę! Oszust!
Powrót do góry
wojtek121

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

closer jestes naiwny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
closer

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naiwny? W jakim sensie?
Powrót do góry
piotrek085

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tym cwaniakiem i oszustem to wypraszam sobie Smile, a tak w ogóle to robię tyle ile jest w mojej mocy żeby my technicy byliśmy bardziej szanowani i żyło nam się lepiej:) a koledze po fachu poradziłem dobrze ,po prostu życie! Będzie w sam raz na wypad do baru . Jak fajnie wyjdzie z estetyką to się nie będą czepiać i po co koronę wzmacniać włóknem?
Powrót do góry
closer

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek085 napisał:
No z tym cwaniakiem i oszustem to wypraszam sobie Smile, a tak w ogóle to robię tyle ile jest w mojej mocy żeby my technicy byliśmy bardziej szanowani i żyło nam się lepiej:) a koledze po fachu poradziłem dobrze ,po prostu życie! Będzie w sam raz na wypad do baru . Jak fajnie wyjdzie z estetyką to się nie będą czepiać i po co koronę wzmacniać włóknem?

Serio? No to ujmę to tak : każesz płacić klientowi za usługę , której nie wykonałeś i jeszcze wspominasz coś o dbałości o szacunek, należny nam technikom? Na to forum zaglądają lekarze i już wyrobili sobie o nas zdanie a takimi wpisami nie przysparzasz nam szacunku..wręcz odwrotnie doprowadzasz do tego, że są wobec nas podejrzliwi i mają nas za drobnych cwaniaczków.
Nie wzmacniaj jej włóknem ale licz jak za normalny kompozyt bez wzmocnienia..takie to niezrozumiałe? A lekarzowi wytłumacz procedury technologiczne.
Jak chcesz działać na zasadach jakie opisałeś..proszę bardzo Twoja wola.
Jeśli wypad do baru liczy się dla Ciebie bardziej niż dobre imię to gratuluję.
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek085 napisał:
Jak fajnie wyjdzie z estetyką to się nie będą czepiać

A jak nie wyjdzie, to co?...
marian180

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 11:47 pm    Temat postu: Re: korona kompozytowa wzmacniana włóknem szklanym Odpowiedz z cytatem

tomkiel napisał:
Witam

Mam do wykonania koronę kompozytową i zostalem poproszony o wzmocnienie jej włoknem szklanym, jak się do tego zabrać?
Pomyślałem, żeby na kikut pokryć cienką warstwą kompozytu, następnie owinać to włoknem szklanym i utwardzić i dalej nakładać kompozyt na włókno, dobrze myślę?Smile Jakieś wskazówki pomocne?

Tak jak najbardziej jeśli to będzie korona tymczasowa do 5 lat u pacjenta.Nie nazwałbym jej koroną stałą, taką za którą lekarz z czystym sumieniem weźmie kasę - tylko że nie wszyscy mają czyste sumienie...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Pozostałe technologie I materiały Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: