Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Imieniny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozyczka01

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 9:55 am    Temat postu: Imieniny Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Zarejestrowałem się jakiś czas temu, raczej czytam forum niż się na nim udzielam. Teraz mam taki być może mało poważny temat, ale dla mnie interesujący, a mianowicie chciałem zapytać się was odnośnie tego czy uważacie, że zwyczaj obchodzenia imienin przetrwa wśród młodego pokolenia czy odejdzie do lamusa wraz ze starszym pokoleniem. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zrozumiałaś Różyczko nazwę tego działu forum zbyt dosłownie. Może niech zatem jacyś ortodonci wypowiedzą się, czy obchodzą imieniny, czy też nie. Ja ortodoncją się nie zajmuję, imieniny obchodzę raczej formalnie - no chyba, że wypadną akurat w sobotę, to zawsze jest wtedy jakaś okazja do spotkania się ze znajomymi np. na grillu. Pod koniec czerwca pogoda bywa już ładna.
Zwyczaj obchodzenia imienin odchodzi raczej do lamusa, ponieważ wpływy kultury amerykańskiej są coraz bardziej silne. Tam obchodzi się urodziny i to uważam jest ok. Poza tym jest całe mnóstwo innych bzdetów typu halloween i to już nie jest ok, jeśli trafia to bezmyślnie na nasz polski grunt.
Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Tutaj przeginamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: