Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pomoc w wyborze pieca do ceramiki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Urządzenia laboratoryjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ula.a

PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 11:38 am    Temat postu: Pomoc w wyborze pieca do ceramiki Odpowiedz z cytatem

Witam. Zastanawiam sie nad zakupem pieca do tłoczenia i napalania. Póki co rozglądam się za 2w1 ale chciałabym się poradzić, czy lepiej kupic dwa piece osobne do napalania i tłoczenia czy dwufunkcyjne tez dają rade? Czy nie są bardziej awaryjne?
Na oku mam Multimat touch&press lub Ivoclar ep 600 combi. Póki co pracowałam na Ivoclarze ep 500 i piec mimo lat nie sprawia problemów.
Proszę o rady :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wojtek121

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja rada kup tani i sprawny - ma zarabiac na ciebie a nie ty na niego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kedison

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się. Moim zdaniem to jest urządzenie które zarabia najwięcej pieniążków w labor ze inne ma co na tym oszczędzać. Różnica w cenie nie będzie duża. Posiadam Zublera i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłosz

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz to laborowi co sam nfz trzepie Razz Wink
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NFZ nie przewiduje wykonawstwa koron porcelanowych... Nie wiem więc o czym mowa....
Miłosz

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm...

no apropo tego ze w laborze ktory trzepie praktycznie same protezy, piec do ceramiki wcale najwiecej nie zarabia i nie zarobi ;]

w tym...
Powrót do góry
otzi

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 9:59 pm    Temat postu: Re: Pomoc w wyborze pieca do ceramiki Odpowiedz z cytatem

Witaj,mamy dwa Multimaty w pracowni.Jeden zaczął miewać problemy z trzymaniem próżni ale przez siedem lat działał super.Drugi pięć lat bez awarii.Przyjazne,łatwe w obsłudze -myślę,że będziesz zadowolona.Pracowałem na Vita i Ivoclar i też było ok.Fajnie gdybyś mogła ponapalać na wybranym przez kilka dni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Urządzenia laboratoryjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: