Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Białe korony !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjaf20

PostWysłany: Sob Lut 20, 2016 12:54 pm    Temat postu: Białe korony !!! Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie i proszę o pomoc

Mój problem wyglada następująco: wypalam koronkę w piecu vita vacumat 2500 z porc synspar i na programie z instrukcji do porc wychodzą białe Sad(((
Próżnia jest 100%.Podniosłam temp poziomu próżni i nic, dałam próżnię do końca programu i nic do tego zwiększyłam temp o 10 i nic, zmniejszyłam przyrost temp z 55na 45 stopni na min i nic. Ciagle wychodzą białe. Kolor D2 jest jaśniejszy niż B1.
Kupiłam niedawno piec używany i Sprzedawca zapewnia mnie ze piec jest dobrze zaklinowany i próżnia tez jest spoko bo gdyby nie była piec by mnie o tym informował.

Nie wiem co mogę jeszcze zrobić 😒😒 pomocy!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjaf20

PostWysłany: Nie Lut 21, 2016 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie ma żadnego pomysłu co mogę jeszcze zrobić??
Powrót do góry
Adler

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj napalić w innym piecu jeśli masz taką możliowść dla porównania
Synspar to bardzo dobra ceramika cos jest z piecem nie tak co znaczy piec zaklinowany Question Shocked
Pozdrawiam Embarassed
Die Königin ist die Funktion und Alle anderen Dinge haben sich ihr unterzuorden .....es hat mich uberzeugt ... dass die Biomechanische Okklusionskonzept nach M.Polz und Okklusionskonzept nach prof.Slavicek das ist der richtige Weg..
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika na podbudwie metalowej, materiały , technologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: