Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
zasady modelowania do prac odlewanych ciśnieniowo-próżniowo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Metale, masy osłaniające, odlewnictwo i obróbka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rooney
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 1:41 pm    Temat postu: zasady modelowania do prac odlewanych ciśnieniowo-próżniowo Odpowiedz z cytatem

hejka. mam do Was moi szanowni pytanie Smile czy ktoś z Was słyszał, posiada konkretną wiedzę jak należy modelować prace aby można było odlać je w odlewarce ciśnieniowo-pr9żniowej ? a może takich zasad nie ma i wszystko musi wyglądać i być wymodelowane, przyklejenie kanałów i ich grubości etc identycznie jak do każdej innej odlewarki ? pytam ponieważ zastanawiam się nad kupnem takiej odlewarki. bardzo proszę o powstrzymanie się i nie wyśmiewanie mojego pytania oraz wypowiedzi na temat która odlewarka jest lepsza lub gorsza etc. konkretne pytanie - konkretna odpowoedź Smile z góry dziękuję każdwmu co odpowie mi Smile powodzenia ludziska i wesołego alleluja, pomimo śniegu za oknem Smile
Powrót do góry
Tramp

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze odlewy wychodzą z indukcji, ciśnieniówki to nie porozumienie.
Nie chce mi się teraz tego tłumaczyć, bo nie mam czasu, ale każdy obcykany metalourg Ci to powie Smile

Ogólnie w ciśnieniówkach można odlewać wszystko nawet na jednym kanale, ale też to się mija z celem bo nie równomiernie stygną elementy itd.
A tak to modelujesz normalnie i też się odlewa. Smile

Kup dobrą indukcję i będzie zadowolony na lata Smile

Ja mam Begowskiego fornaxa i już chyba 15 lat smiga i dopiero rok temu grzałke w nim wymieniałem. To jest sprzęcior Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Metale, masy osłaniające, odlewnictwo i obróbka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: