Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Moje Kung-fu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
speenatch

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola@Ola napisał:

Masz rację Speenatch... Very Happy ...ale ja myślę, że chodzi tu przede wszystkim o naszą polską mentalność.

Zębatka napisał:

Pozwolę sobie zauważyć, że narzekanie na naszą polską mentalność również należy do naszej polskiej mentalności. Wink

....tak samo jak zwracanie uwagi mające na celu "złośliwe wbicie szpileczki" Smile .
Biorąc całą historię Twoich wypowiedzi ...Zębatko... mam wrażenie że po prostu napisałas coś / cokolwiek by odbić tzw piłeczkę Wink
Wszyscy wiemy jak nasrane w głowie ma nasze społeczeństwo (sorry za wulg. "nasze")
Niestety w Polandii ktoś co prezentuje sobą coś PONAD standard- czyli "akceptowalny"shit nie jest cool - niestety jest ON zagrożeniem, kimś kto może całkiem skutecznie zamieszać w finansowym świecie "stabilnych " systemów polegających na zasysaniu dużej kasy za miernotę która sobą prezentują ( nie pisze tu o technice tylko o standardach ogólnie panujących)

Ola@Ola napisał:

Tak, mamy u siebie dobrych fachowców. Kilka dni temu miałam przyjemność rozmawiać przez telefon z jednym z nich... Facet, który potrafi robić cuda z ceramiki (nie powiem jakiej, bo ktoś mógłby mieć do mnie o to pretensje), obecnie sprzedaje materiały stomatologiczne w sklepie, w którym najczęściej robię zakupy! Shocked A szkolenia prowadzą... Rolling Eyes Dlaczego tak się dzieje? Powodów pewnie jest wiele...

Chyba wiem o kim piszesz. Też się tam zaopatruję. Widziałem chyba jego (tego faceta) film na fejsbukowym fanpejdżu tego sklepu. Jesteś pewna że on tam jest sprzedawcą???????... jeśli tak to musiało się wiele wydarzayć że zamienił to co umie na to co robi....-----quźwa...srzedawcą??? ...poważnie????? Bóg go opuścił , czy cóś????
. Ale to cały czas pokazuje to że żyjemy w świecie tasowania pieniędzy i układów finansowych. Cały czas wielka przepaść dzieląca "cały świat" od nas.

Cytat:
Po opublikowaniu tych kilku fotek na Zgryzie, połowa moich znajomych przestała się do mnie odzywać. Dlaczego? Też chciałabym wiedzieć...

...no właśnie, a jak myślisz? moża stałaś się czynnikiem zakłócającym ogólną stabilizację?
A może Polaczki nie lubią lepszych od siebie ????? Very Happy

Ola@Ola napisał:

Na koniec dorzucam kilka zdjęć przed- i trzonowców - specjalnie dla Speenatcha! Very Happy.
17.

Wiedziałem że Cię sprowokuję Very Happy Very Happy Very Happy
Nie przypuszczałem że aż TAK opadnie mi szczęka.
OLA !!! REWELACJA... Kurcze, to miód dla oczu. Nie dziw się że na Fejsie nasz mnóstwo lajków i pozytywnych komentarzy. Na szczęście masz możliwość globalnego zaprezentowania się. A świat PRAWDĘ Ci powie.
TAK TRZYMAJ, bo choć ten facet ze sklepu rzeczywiście "inne" prace robi to Twoje mi sięi i tak bardziej podobaja Wink. No Okej, i dwa style - różne prace - fajnie patrzy się na Jego i Twoje "napały".

Zastanawiam się kiedy polski rynek zacznie doceniac to co ma , to co posiada... kiedy będzie dumny z tego że pokazuje to co NASZE - NARODOWE, POLSKIE....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sunny_boy

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiem że dawno czegoś takiego nie widziałem. Prace są świetne i wsztstkie na jednym bardzo wysokim poziomie. Szkoda że czujesz się niedoceniona ale mam wrażenie, że jadnak spełniona, cóż taki life. Fotki również mistrzowskie. Czy możesz podpowiedzieć jak zrobić podobne?
Jak widziśz możliwość współpracy z gabinetem z Warszawy. Proszę o szczegóły na priv.
Powrót do góry
Zębatka

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

speenatch napisał:
... mam wrażenie że po prostu napisałas coś / cokolwiek by odbić tzw piłeczkę Wink

Postaram się wyprostować Twoje wrażenie.

W skrócie - chcąc mieć American dream nie warto zaprzątać sobie głowy polską mentalnością, trzeba działać jak w American dream. Samemu wyjść z polskiej mentalności.
Bez urazy Olu.
Życzę jak najlepiej.
Smile
Tramp

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne zdjęcia bomba Smile
Aż się japka cieszy patrząc na te prace Smile
Powrót do góry
konrad...

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu ludzi widząc coś pięknego sądzi, że osoba która to robi ma talent. Mnie się wydaje, że wiele godzin przy piecu spędziłaś i szukałaś swojego stylu metoda prób i błędów. Mam nadzieje i bardzo chciałbym abyś znalazła na swoje prace odpowiednich odbiorców, takich którzy docenią te prace i odpowiednio za nie zapłacą. Mam także nadzieje, iż nie będziesz nigdy prowadzić kursów i pokazywać jak osiągnąć taki efekt Wink Dlaczego ? Shocked Recepture napoju Coca-cola znają tylko dwie osoby na świecie w dodatku mają zakaz podróżowania jednym samolotem. Są bogaci i doceniani tylko dlatego, iż potrafią zrobić coś czego nie zrobi nikt inny. Gdyby wyjawili skład, każdy miałby ich już w d..ie Wink chciałbym żebyś także była jedyną na świecie osobą napalającą porcelane swoim charakterem. Sama doszłaś do swojego stylu i zachowaj go dla siebie, wtedy ludzie zaczną Cię doceniać i staniesz się rozpoznawalna Very Happy Pozdrawiam i życzę samych sukcesów Wink
Powrót do góry
krocodyl

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olu , dobra robota .
Muszę przyznać ,że oglądając Twoje zdjęcia poczułem lekkie ukłucie zazdrości , takie typowo polskie Smile
Ale nie byłbym sobą gdybym nie dorzucił odrobiny dziegciu do kubełka z pochwałami.
Pytasz :
Ola@Ola napisał:
Po opublikowaniu tych kilku fotek na Zgryzie, połowa moich znajomych przestała się do mnie odzywać. Dlaczego?

Odpowiedź znalazłem między wierszami Twojego postu :

Ola@Ola napisał:
Nie akceptujemy lepszych od siebie w swoim otoczeniu, dlatego nie pozwalamy im wypłynąć.

Czasami zdarza mi się opublikować jakieś zdjęcie w internecie i dostaję sporo gratulacji od obcokrajowców, nawet od tych ze znanymi nazwiskami... a od Polaków bardzo rzadko i to wcale nie dlatego, że ich tam nie ma...

Co brzmi jak :
Jestem najlepsza ale dlaczego nie wszyscy to zauważają Laughing
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, dobra ! .. prace Oli są rewelacyjne , fotografie również .
Tylko takie małe pytanko mam do Ciebie droga Olu - jak Twoja praca ( powiedzmy mistrzowska ) przekłada się na Twoje wyniki finansowe w naszych realiach ?

Bardzo Cię proszę o odpowiedź ,która zapewne będzie dla mnie i dla wielu z nas inspirująca ,by podnosić swój kunszt do Twego poziomu i oczywiście do Twoich finansowych należnych Ci ( za artyzm) ogromnych gratyfikacji.

Serdecznie Cię Olu pozdrawiam życząc jeszcze wielu natchnień i muz ,które spowodują ,że jeszcze piękniej będziesz napalała proszek porcelanowy w piecu do porcelany.

... i że Ci tyłek wytrzyma !

.. w co ośmielam się wątpić Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
ceram

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Ola@Ola napisał:

Tak, mamy u siebie dobrych fachowców. Kilka dni temu miałam przyjemność rozmawiać przez telefon z jednym z nich... Facet, który potrafi robić cuda z ceramiki (nie powiem jakiej, bo ktoś mógłby mieć do mnie o to pretensje), obecnie sprzedaje materiały stomatologiczne w sklepie, w którym najczęściej robię zakupy! A szkolenia prowadzą... Dlaczego tak się dzieje? Powodów pewnie jest wiele...

Ola dziękuję za wsparcie Smile. Bardzo miło mi że o mnie wspomniałaś Very Happy Wink.
Czemu się ujawniam w ten sposób opisze w innym wątku - w tematach ogólnych.(http://www.zgryz.com/viewtopic.php?p=50756#50756)
Nie robię cudów choć miło mi bardzo, że tak to widzisz , a tym bardziej żaden ze mnie FACHOWIEC.
Tak jak Ty, KOCHAM to co robię ,a ceramika (jako materiał)mnie fascynuje. Od momentu kiedy kupiłem w latach 90 książkę M.Yamamoto każdego dnia myślę o warstawach i pędzlach...to już chyba będzie ze 20 lat Very Happy Very Happy Very Happy (sorry trochę sobie tu "wlałem"Wink )
Uwierz mi, że z wielką przyjemnością usiadłbym cichutko koło Ciebie podczas Twojej pracy i o nic nie pytając popodziwiał efekty Twojej pracy i Twoje "napalone wizje ". A później chętnie popatrzyłbym na pracę fotografa , którego serdecznie pozdrawiam Smile.
Jako ceramistka jesteś już bardzo wysoko - dużo,dużo ponad średnią krajową.
I nie martw się komentarzami frustratów, nieudaczników i wizjonerów z napompowanym ego Very Happy Very Happy Very Happy ....cóż im pozostało Very Happy Very Happy Very Happy = Pozdrowienia dla nich Very Happy Very Happy Very Happy
Robisz świetne prace - jak już zresztą moi przedmówcy napisali. Osobiście nie znam technika który mógłby się do czegoś doczepić, który miałby PRAWO to zrobić . Każdy doświadczony ceramista, ktoś kto ma praktykę w tym co robi uszanuje Twoją pracę i chętnie zrobiłby to co ja czyli cichutko usiadłby koło Ciebie przy Twoim biurku i popatrzył.
Fejzbóg prawdę Ci mówi jak Smeagol już napisał Wink.
Odnośnie tych złych emocji , które otrzymałaś od kole-gów/żanek po fachu Very Happy wynika , że najlepszą obroną jest atak. Agresja i frustracje towarzyszące technikom przy ich pracy pozwalają w takich sytuacjach ( zwłaszcza na forum) wywalić wszelkie syfy zatruwające ich wnętrze ,no tak już jest.
Napalasz piękne prace i tego się trzymaj. Doceni Cię ten kto wie na czym to polega i co trzeba zrobić by to osiągnąć....no albo przegryzie Ci tętnicę na szyi bo zrobiłaś coś lepiej Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy - żart Wink

Co do ceramiki którą napalam to żadna tajemnica.I nikt nie powinien mieć pretensji. To nie forum firmowe. Zacząłem VMK 95, potem przewinął się d.sign, Classic , Synspar i Kiss. Zakotwiczyłem niestety na VM 13, którą obecnie napalam na przemian z Reflex'em WIELAND'A. Każda ma wady i każda ma zalety.

Cytat:
Chyba wiem o kim piszesz. Też się tam zaopatruję (...) Jesteś pewna że on tam jest sprzedawcą???????... jeśli tak to musiało się wiele wydarzayć że zamienił to co umie na to co robi....-----quźwa...srzedawcą??? ...poważnie????? Bóg go opuścił , czy cóś????
. Ale to cały czas pokazuje to że żyjemy w świecie tasowania pieniędzy i układów finansowych. Cały czas wielka przepaść dzieląca "cały świat" od nas.

No,no @Speenatch, ja też chyba o Tobie wiem - Gollum'ie-Smeagol'u Wink
Bóg mnie nie opuścił lecz nawiedził i natchnął mądrością i pozwolił być wolnym człowiekiem. Obecnie "piszę pracę doktorską Wink z socjologii"- potrzebne mi to było , jest (praca Very Happy ) do wglądu na relacje międzyludzkie z grupy : sklep --> technik dent --> dentysta.Mam teraz pełne spojrzenie na całe środowisko z mojego miasteczka , na ich relacje, a wszystko w odniesieniu do sprzedawcy , konsultanta , technika , faceta z serwisu , tego nawiedzonego kolegutka z bałaganem w oczach (pozdrawiam tu Szymka) Very Happy Very Happy Very Happy i nie tylko ... ale pozwól mi, że to opisze w innym wątku by nie zaśmiecać galerii Oli.

pozdrawiam wszyskich serdecznie
...ten z drugiej strony telefonu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kilden

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceram napisał.. "Doceni Cię ten kto wie na czym to polega i co trzeba zrobić by to osiągnąć...."

I to Ceram oczywista oczywistość jest jednakowoż dzieła sztuki powinny być odpowiednio wynagradzane (a mam wątpliwości czy prace Oli są odpowiednio wynagradzane)

... i tu zapewne niestety się będziesz musiał ze mną Ceram zgodzić !
Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A !

Jeszcze jedno !

Kiedyś oglądałem w tym temacie "Galeryja pokazowa" wariackie napały Cerama

... takie wampirze ząbki z porcelany

Odlot !!!

Poszperajcie ,może jeszcze są te zdjęcia

Polecam
Powrót do góry
sanderkabb

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 8:22 am    Temat postu: Ola!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Ola! Twoje prace są dla mnie bardzo charakterystyczne i poznam zdjęcia wszędzie! Przed chwilą na instagramie oglądam zdjęcia i tu proszę, ktoś bezczelnie wstawił Twoje zdjęcie, jako własną pracę i przyciął je tak, żeby nie było widać Twojego podpisu Ola@Ola. Koleś na insta nazywa się SEZERMJ23. Nie znoszę taki leniwców. Już mu pojechałam, ale może lepiej będzie napis na całości zdjęcia, bo tak to każdy może skadrować. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ola@Ola

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informację sanderkabb ! Dopiero wczoraj przeczytałam Twoją wiadomość, bo nie dostałam żadnego powiadomienia ze Zgryzu, że ktoś napisał. Sad Weszłam wczoraj na Instagram i przejrzałam wszystkie fotki tego kolesia. Mojej już tam nie było. Pewnie wykasował po tym jak mu nagadałeś... Very Happy ...ale znalazłam zdjęcie mojego znajomego! Confused Podejrzewam, że większość z tamtych zdjęć jest kradziona. Od razu widać, że każda z prac była robiona przez inną rękę! Niestety, na takich jak on chyba nie ma sposobu... Confused
Pozdrawiam wszystkich!
Krocodyla i kildena też! Wink
Powrót do góry
sanderkabb

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak skasował Very Happy ! Co się okazała usunął 3/4 swojej galerii po czym mnie odblokował. Napisałam mu, że to plagiat, że jest okropny i obrzydliwy heh wkurzył mnie niesamowicie Evil or Very Mad na szczęście już wszystko wróciło do normy Wink pozdrawiam i życzę więcej życzliwych ludzi pap Smile
Powrót do góry
Philippe

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz do tego rękę Smile Bardzo dobre wykonanie, nie do rozróżnienia z naturalnymi Smile

Zapraszam na mój funpage:
https://www.facebook.com/pages/Like-My-Smile/1544568615809814?ref=hl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Galeryja pokazowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: