Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kompozyt Premise Indirect

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika bezmetalowa, wtryskiwana, Zr02, AlX, inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zimny

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 9:33 am    Temat postu: Kompozyt Premise Indirect Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zimny

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 9:38 am    Temat postu: Re: Kompozyt Premise Indirect Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kolegów i koleżanki , jestem zainteresowany zakupem i pracą na kompozycie Kerr Premise Indirect, czy ktoś z Was może coś powiedziec na temat tego materiału.
Powrót do góry
Adler

PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry material ale czy oplacalny Question
Pozdrawiam Embarassed
Die Königin ist die Funktion und Alle anderen Dinge haben sich ihr unterzuorden .....es hat mich uberzeugt ... dass die Biomechanische Okklusionskonzept nach M.Polz und Okklusionskonzept nach prof.Slavicek das ist der richtige Weg..
Powrót do góry
michał

PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 11:48 am    Temat postu: premise indirect Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie najlepszy materiał kompozytowy jaki jest dostępny na rynku,wg mnie opłacalny i to bardzo.Na stronie kerra jest zakładka nasi partnerzy i tam wypisane są pracownie protetyczne które wykonują uzupełnienia z tego materiału.Wystarczy do nich zadzwonić i podpytać czy jest to opłacalne;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kateb

PostWysłany: Sob Lis 02, 2013 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie polecam.Bardzo trudno uzyskać żądany kolor odbudowy pomoimo że "strzykawki" oznaczone są od A do D (wydawałoby się że zgodnie z kolornikirm Vita).Kolor wychodz mi zawsze wstrętnie siny!Warstwuję zgodnie z wytycznymi producenta, kombinuję z mieszaniem różnych kolorów i nadal lipa.Najgorsze jest to, że znikąd nie mam żadniej wsazówki jak wyeliminować ten problem.Konsultant mocno niepomocny.Jestem już na tyle zmęczona tym kompozytem że skłaniam się do zmiany i wybieram Signum Heraeusa.Konsultantka przesympatyczna (pani Agata),zawsze chętna do pomocy, jeździ po Polsce, odwiedza labory.
Tak więc nie polecam Ci drogi kolego forumowiczu kompozytu Kerr.Dodam że od 6 lat pracuję na Gradii GC więc nie jestem laikiem w dziedzinie kompozytów.Zmiana na Kerr to wg mnie niewypał Sad Uklepujesz inlay, utwardzasz i wychodzi... lipa!Strata czasu, materiałów i kasy.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
kateb

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 3:12 pm    Temat postu: sprostowanie Odpowiedz z cytatem

Witam.Chcialabym sprostować moj ostatni post i wzbogacić go o kilka nowych faktów dotyczących pracy na kompozycie Premis.Otórz jakiś czas temu, po licznych perypetiach i niepiwodzeniach z Premisem, nawiązałam kontakt z Panem Marcinem Jasińskim, który pokazał mi zasady pracy ww kompozytem, warstwoawnie, utwardzanie, polerowanie, itp . Otrzymałam na tyle wiedzy , że zaczęłam ...lubić ten materiał Very Happy Wreszcie kolory zaczęły wychodzić, poleruje się elegancko, to o czy tylko czytałam zaczęło pokrywać się z rzeczywistością.Jestem bardzo wdzięczna Marcinowi, bo gdyby nie On to mój zestaw Premis Indirect wylądowałby na allegro i uszczęśliwił kolejnego technika (albo i nie).Podsumowując, jestem na etapie odkrywania możliwości tego materiału i szczerze przyznaję, że sprawia mi to wiele radości.Parametry tego materiału pozwalają poszerzyć ofertę protetyczną.Dodatkowym atutem jest spore zainteresowanie lekarzy Premisem. Poprzedni wpis był swoistym wołaniem o pomoc i pomoc nadeszła.
DZIĘKI MARCIN Razz Exclamation Razz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Ceramika bezmetalowa, wtryskiwana, Zr02, AlX, inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: