Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zjazd w Szczyrku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inlay123

PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 10:03 pm    Temat postu: Zjazd w Szczyrku Odpowiedz z cytatem

Drodzy Państwo!
Czy zjazd w Szczyrku odbędzie się w tym roku, bo doszły mnie słuchy, że nie bardzo są chętni. Czy ktoś z forumowiczów coś wie na ten temat?
Dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byłaby smutna kwintesencja tej wszechobecnej brynzy.
na targach krakdent zamienie kilka słów z organizatorem i jezeli bede miał jakies niusy to sie podzielę na forum.

m.

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proste pytanie i konkretna odpowiedz organizatora:

"....()Oto fakty z tegorocznych przygotowań do Kongresu:
na tę chwilę ponad 100 osób zgłoszonych,
Firm wspierających Kongres - 7,
Wykładów 1h - 7 na sali głównej i
6 na salkach mniejszych,
Warsztatów, pokazów praktycznych - 9.
Patronów naukowych - 4,
Czasopism wspierających - 2,
Portal internetowy, społecznościowy - 2.

Nie liczę na fajerwerki frekwencji, bo czasy, kiedy 400 osób się zgłaszało już raczej bezpowrotnie minęły. Oczywistością jest, że Ci którzy mają parcie na rozwój zawodowy uczestniczą w "publicznej" - płatnej edukacji, a Ci, którzy uważają, że: drogo, daleko, że przecież i tak wiem wszystko itp. nie jeżdżą nigdzie, i należy im współczuć. Kongres zawsze był imprezą bez precedensu, jeśli chodzi o bogactwo i różnorodność wiedzy do uzyskania, a udawało się też dbać o aspekt rozrywkowy. Jeśli technicy w Polsce mają do wyboru inne imprezy edukacyjno-integracyjne, to proszę korzystać bez krępacji. Ja robię od strony organizacyjnej i merytorycznej wszystko, co w mojej mocy, aby każdy Kongres wypadł super, bez względu na frekwencję. Dzisiaj np. zakontraktowałem iluzjonistę, który "cuda" przez blisko godzinę będzie nam pokazywał na przebieranej imprezie. Od strony naukowej jest bardzo interesująco, choć nie będzie tematyki akrylu i wtrysku termoplastów. Reszta na bogato. Ja zapraszam wszystkich techników, tych sceptycznie nastawionych również. Jeśli raz w roku wyłoży się na szkolenie zawodowe np.1000 PLN, to myślę, że właśnie z Kongresu w Szczyrku za ten tysiąc uzyska się najwięcej wiedzy. Pozdrawiam wszystkich techników dentystycznych serdecznie i zapraszam do Szczyrku.

pozdrawiam,

A.Polak...()"

zatem obawy o dojście imprezy do skutku są nieuzasadnione.
niezdecydowani mają jeszcze prawie miesiąc na podjecie decyzji,
do zobaczenia w Szczyrku !

miczman

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
kilden

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
wyrwane z kontekstu ale jakie miłe dla oczu wielu TD.

cytacik wyrwany i okrojony za co przepraszam,ale nie mogłem się powstrzymać

"Dzisiaj np. zakontraktowałem iluzjonistę, który "cuda" przez blisko godzinę będzie nam pokazywał na przebieranej imprezie od strony naukowej bardzo interesująco na bogato bez krępacji "

... no jak tak by było to pewnie bym pojechał

Pewnie jednak wybiorę się na ryby

Wink
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
który "cuda" przez blisko godzinę będzie nam pokazywał

Dobrze, że będzie pokazywał, a nie tylko obiecywał...
Jest zatem szansa, że niektórzy się na te "cuda" kolejny raz nabiorą. Laughing
miczman
Site Admin

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak czasem sobie myślę,...ale wy musicie być okropnie brzydcy, ponurzy i nikt was nie zaprasza na piwo od dawna kilden i piotrasz. wszystko krytykujecie i obśmiewacie siedząc wieczorami przed kompem w majtkach i podkoszulkach z czipsami na kolanach bo podświadomie przypuszczacie ,ze świat was nie kocha i te wszystkie wesołe i fajne sprawy jak spotkanie z przyjaciółmi , fajniutkie techniczki które można pomolestować i jajcarskie wieczory z mniej czy bardziej udanymi "cudakami" od magii są nie dla was....

Wink Very Happy Very Happy Very Happy

he,he...

Powrót do góry
kilden

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing

"w majtkach i podkoszulkach "

O przepraszam ! ... nie wiem jak kolega Piotrasz ale ja mam jeszcze na nogach skarpetki i klapki
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O przepraszam!

Ja bawiłem się ostatnio na pewnej imprezie techniczno-dentystyczno-stomatologicznej i było całkiem fajnie. Niektóre koleżanki mogłyby to zapewne potwierdzić.

Tak czasem sobie myślę, że pozory mogą jednak niekiedy bardzo mylić... Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: