Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Konkurs "Wygraj z IGTD" oraz nasze RELACJE Z CEDE
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zębatka

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrasz napisał:
Nigdy też nie wypowiadałem się na temat prowadzonych przez Was akcji charytatywnych. Dziwnie się jednak czuję, gdy ktoś pod ich przykryciem, próbuje zamknąć mi usta, argumentując to brakiem przyzwoitości. To są zupełnie różne tematy i podejrzewam, iż większość z Was doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Ja sobie zdaje sprawę.
Wczoraj gdy przeczytałam post IGTD, to ręce wyłamało mi w kolanach.

Przyzwoitość.

Przyzwoitość mówi - pomagaj. Jeśli się decydujesz na pomaganie, to nie oczekuj nic w zamian. Nie wykorzystuj w swoich prywatnych celach. To tak z grubsza.
To nazywa się POMOC!!!
Mnie takiej przyzwoitości uczono.

Dalej już nie będę komentować powyższego...
Albo jeszcze

IGTD napisał:
Więc czasem trochę pomyśl i jak prawdziwy facet przystopuj z wypowiedziami,

Więc czasem trochę pomyśl szanowna IZBO nie jak prawdziwa kobieta i wprowadź trochę logiki w działania i wypowiedzi.

W konkursie, który został tu ogłoszony nie było mowy o działaniach charytatywnych. Prawie Wam się udało nie wykorzystywać pomocy do własnych prywatnych celów.
Zębatka

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesmacznie się zrobiło.
Tutaj zapraszam
http://www.zgryz.com/forum/viewtopic.php?t=5592
kilden

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igtd,Pttd i jakieś nowo powstające organizacyjki TD. mają niewielki wpływ na zdrowo- rozsądkowe myślenie ROZUMNYCH techników dentystycznych.

Należy wziąć na wstrzymanie i nie irytować się pierdołami.

Piotrasz - "te wszelakie hece Organizacyj obecnie istniejących" , to hucpa dla naiwniaków.

Pozdrowionka

p.s

Justice for all
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłosz

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

się zgadza, ale ogólnie większość izb,stowarzyszeń itp to lipa.
taka prawda, wszystkim teraz kasa rządzi prawie i wszystkimi.

ja się o prezesie i innych takich akcjach nasłuchałem wiele z różnych źródeł i z życia i z internetu i powiem tylko że wmawianie ludziom że to wszystko dla dobra techników to kpina :] niektóre ogłoszenia które czytam na różnego rodzaju ogranizacyjnych stronach oraz w technicznych magazynach co to apropo samych techników albo ich cudownej współpracy z stomatologami jak że uczciwymi i miłymi którzy pół dnia myślą jak tu ,,NAM" pomóc by było Fair bawi do łez Smile
a i jeszcze te cudowne ustawy które mają ,,NAM" pomóc Smile

prawda jest taka że gdyby ktokolwiek z was (organizacji i stowarzyszeń) chciał by technikom i stomatołą żyło się lepiej (oczywiście razem ;]), uczciwiej i na podobnych uczciwych warunkach to byście to zrobili a nie ciągle o tym pier... Smile nie mówiąc tez że część osób tu i tam na górze posiada i jedno i drugie wiec jak mam uwierzyć ze sami sobie chcą szkodzić w tych sprawach?

dziwię się też skarbówce i NIKowi, bo albo oni widzą i nic nie robią, co jest dziwne biorąc pod uwagę ich premie za wyłapane przekręty albo są ślepi i głupi i nic nie widzą apropo tej sytuacji którą mamy tu i tam Smile

niestety ale stwierdzam ze gdyby państwo miało większą kontrolę nad tym sektorem to było by o wiele lepiej niż sami prywaciarze, przykre ale chyba prawdziwe.

Kapitalizm Kanibalizm
Powrót do góry
obserwator

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym coś powiedzieć:

JESTEM OBECNY I OBSERWUJĘ!!!!!!!!!
Powrót do góry
piotrasz

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilden napisał:
"te wszelakie hece Organizacyj obecnie istniejących" , to hucpa dla naiwniaków

Byłoby fajnie gdyby tylko sami naiwniacy w tym uczestniczyli. Byłaby to wyłącznie ich sprawa. Obawiam się jednak, że "te hece" - "made in izba and company", rykoszetem mogą jednak zahaczyć o każdego z nas.

Gdy IGTD poczuje się już niedługo na tyle silna aby wziąć się poważniej za np. sprawy zawodowe, znów od dupy strony - tym samym jeszcze głębiej wepchnie tam polskich techników. A presez będzie dalej brylował na salonach, tańczył jak mu w NIL-u zagrają i wymyślał kolejne "hece".

To jest moim zdaniem bardzo poważny problem, którego nie należy bagatelizować.

Niektóre osoby prawdopodobnie z tego gówna (jakie cały czas jest szykowane) wybronią się, a co z pozostałymi? Ich los jest Wam obojętny?...
Powrót do góry
miczman
Site Admin

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jest obojętny, drze po cycach , malowniczo zwisa ...itp. tak chyba jest piotrasz.

widzisz, problemem nie tylko naszej grupy zawodowej jest znikoma liczba ludzi aktywnych w ciut szerszej płaszczynie niż koniec własnego biurka protetycznego. jeżeli kilka tak nielicznych osób się zbierze - zaczyna działać bo....na bezrybiu i rak ryba. to casus izby, a ponieważ nie ma końkurencji i przeciwwagi dla poczynań ..jest tak jak jest.

przepraszam, ale po raz już kolejny powiem to głośno co mi się nasuwa. masz konkretne argumenty, wskazujesz braki i błędy, robisz wrażnie osoby aktywnej .... i co dalej? chcesz kogoś zarazić tym entuzjazmem? zachęcić do działania w imię dobra szerszej grupy?a przecież masz takie same szanse jak każdy potencjalny, kto zechce zapoczatkowąć a moze nawet poprowadzić zmiany.

m.

ZGRYZ jest już na Facebook. Też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email OdwiedĽ stronę autora Adres AIM
piotrasz

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz w pewnym sensie rację. Rola, w której siebie widzę jest jednak niestety ograniczona. Jestem czasem może bardziej aktywny niż inni forumowicze, jednak na więcej nie mogę sobie w chwili obecnej pozwolić.

Wychodzę natomiast z założenia, że to forum zostało stworzone dla ludzi myślących, nie związanych z żadną firmą, czy organizacją. Dlatego mogę przedstawiać właśnie tu, a nie gdzie indziej, swój punkt widzenia. Na co dzień mam do czynienia nie tylko z techniką dentystyczną, odnoszę więc wrażenie, że dzięki temu potrafię nieco szerzej spojrzeć na sprawy nas wszystkich otaczające.

Pisałem to już wielokrotnie, że gdzieś w głębi duszy wierzę, iż moje bazgroły, nie są głosem wołającego na puszczy. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że casus izby byłoby trudno powtórzyć, a próbować zmienić beton w skałę, jest niewykonalne. Ponadto, jak widać na przykładzie izby, bardzo łatwo jest zatracić granicę pomiędzy realizacją haseł zapisanych w statucie, a biznesem i złudzeniem namiastki sprawowania jakiejkolwiek władzy oraz wrażenia bycia kimś ważnym i posiadającym monopol na racje.

Pozostaje mi więc obserwować i od czasu do czasu coś napisać. Miło jest też czasem przeczytać, że komuś w ten sposób pomogłem...

Mam też pomysł na tytuł następnego konkursu: "Przegrani przez IGTD".
kilden

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miczman !

... ale piękne ,mądre i poetyckie są Twe słowa....

cyt ; chyba jest obojętny, drze po cycach , malowniczo zwisa ...itp. "

W sposób wyjątkowo treściwy i krótki określiłeś stan co poniektórych TD.

Brawo ! Very Happy

p.s.

... co do Organizacji zrzeszających TD - to wolna wola zrzeszających się i wolna wola Organizacyj co z tym nabytkiem zrzeszających się uczynić.

Organizacyje działają zgodnie ze stanowionym prawem i nikt im zabronić tego nie może.

... a że wyprawiają głupoty na szkodę środowiska, to może jest ich jakaś ułomność .

Ułomność nie podlega jednak ocenie negatywnej - podlega leczeniu i tolerancji dla ułomnych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: