Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Konferencja Ortodontyczna Techników Dentystycznych
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrasz

PostWysłany: Sro Maj 22, 2013 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczman napisał:
tak niewielu musi pisać aby wielu mogło nas CZYTAC, co zabawne czyta nas wielu o których z radością piszecie. nie zawsze ciepło ale szczerze

Choć nie spotykam się tak często z innymi osobami, co daje możliwość bezpośredniej wymiany poglądów na interesujące nas tematy - mam nieodparte wrażenie, że to co piszemy tu na forum, nie idzie w pustą przestrzeń. Jakim echem i jaką skalą się to odbija? Tego nie wiem, ale gdybym nie wierzył, że choć jedna osoba wyciągnie z mojej bazgraniny właściwe wnioski, byłby to mój ostatni post na tym forum.

Dobrych pomysłów mi Kildenie nie brakuje, a do tych powyższych nie roszczę żadnych praw. Jeśli więc zatem ktokolwiek z czytających, a "nie piszących" zechce z nich skorzystać, niech sobie robi dalej "niezły szmal". To takie moje altruistyczne podejście do sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Party zone Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: