Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna Forum dyskusyjne ZGRYZ
Serwis techników dentystycznych i protetyków

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
SZOI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Płytki, ochraniacze, szyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thosia

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 9:15 pm    Temat postu: SZOI Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam pytanko. Jak to jest z tym SZOI - kiem. Jestem wpisana w system mam, swoje konto. W tamtym roku pracowałam z jedną z lekarek - byłam do niej wpisana. W tym roku Pani stomatołka powiedziała, że nie będzie wykonywać protez na Fundusz, bo jej się nie opłaci. Czy ja muszę się od niej z systemu wypisać??????? Ona powiedziała, że nie. Podejrzewam, że robi z innym technikiem Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Florczyk

PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Pani nie pracuje z lekarzem nie powinien On figurować na Pani koncie.
Powrót do góry
thosia

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli do tej pory(tzn od początku roku do teraz) figuruję ona u mnie w systemie to ja ponoszę jakieś konsekwencje. Czyli mam się od niej wypisać Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
Bożena Florczyk

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz wykazał w swojej ofercie ,że będzie wykonywał prace protetyczne, dopiero potem jak stwierdził ,że nie ma takiego obowiązku, powiedział ,że nie będzie robić protez, bo mu się to nie opłaca. Z tego tytułu,że figuruje na Pani koncie nic nie grozi ale każdy lekarz podpisywał z technikiem umowę o współpracy, więc skoro jej nie zerwał, to ponosi odpowiedzialność za nie wywiązanie się z umowy. Jest tylko jedno małe ale czy podpisała Pani umowę i jakiej treści. Kiedy powiedziałam jednej z moich lekarek ,że ją skreślam od razu zaczęła przysyłać mi prace. Nie jest to jakaś straszna ilość ale zawsze.
Powrót do góry
hipek

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 3:38 pm    Temat postu: szoi Odpowiedz z cytatem

w systemie można dokonać zmian,jeśli w danym momencie ktoś z jakiś powodów rozwiązał pracę.Umowa umową,ale to co jest w systemie to jest adekwatne do danej sytuacji.A co do wiszenia w systemie.To niema znaczenia.W każdym razie się tam wisi,a zawsze można zrezygnować.
Powrót do góry
Jaśko

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 10:03 pm    Temat postu: rejestracja w szoi Odpowiedz z cytatem

dziwne to ,że tech dent nie jest stroną do rozmowy dla NFZ ,ale powinien wisiec na SOI,+podpisywanie pism z NFZ o nie rozpowszechnianiu informacji z SZOI.
Powrót do góry
hipek

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 7:06 am    Temat postu: szoi Odpowiedz z cytatem

wiele rzeczy jest dziwnych,ale dawno przestałem już na to zwracać uwagę.Już dawno osiwiałem, a nimam ochoty z tego tytułu ołysieć. Very Happy
Powrót do góry
Joannaf

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy powinnam założyć swoje konto w systemie teraz, bo po nowym roku prawdopodobnie będę robić protezy na nfz Question
Powrót do góry
hipek

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:47 am    Temat postu: SZOI Odpowiedz z cytatem

Joannaf napisał:
Mam pytanie, czy powinnam założyć swoje konto w systemie teraz, bo po nowym roku prawdopodobnie będę robić protezy na nfz Question
JEŚLI JESTEŚ PEWNA NA 100% TO TAK,A W KAŻDYM RAZIE WCZEŚNIEJ CZY PÓZNIEJ PRZYDA CI SIĘ JEŚLI LICZYSZ SIĘ Z WYKONYWANIEM PRAC POD NFOZ. Konto zawsze można skasować lub dokonać pewnych zmian,dotyczących ,miejsca wykonywania usług,promes oraz zleceniodawców.
Powrót do góry
Jaśko

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 2:57 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

musisz sie zarejestrować w NFZ,MSW,NSDAP,i PSL a najlepiej zapisz sie do PLATFORMY.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne ZGRYZ Strona Główna -> Płytki, ochraniacze, szyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: